3 tipy, kde si užít nadcházející prodloužený víkend

Konec září a s ním i jeden prodloužený víkend se blíží. Je tedy na čase přemýšlet, jak si ho užijete. V pondělí 28.9. nás čeká státní svátek – Den české státnosti – a byla by škoda ho strávit doma. Nabízí se hned několik úžasných možností, kde si prodloužený víkend můžete užít. Na své si přijdou milovníci wellness, sportu i ti, kdo chtějí zažít romantické chvilky se svou drahou polovičkou.

   1. Wellness pobyt v nejluxusnějším hotelu Krušných hor

Potřebujete si odpočinout a chtěli byste se nechat hýčkat? Potom je pro vás ideální volbou speciální nabídka luxusního hotelu Nástup. Nachází se v malebných Krušných horách a připravil pro vás super „nabušený“ pobytový balíček. V luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu si budete moci užít hned několik wellness procedur jako: hydromasáž, částečnou masáž či pobyt v infrasauně. K dispozici vám bude i hotelový bazén či fitness. V ceně prodlouženého víkendu je kromě procedur a ubytování i lahodné jídlo. Čeká vás například večeře formou servírovaného tříchodového menu. Krušné hory nabízí i bohaté možnosti pro sportovní vyžití, užijete si zde chvíle relaxace i aktivního pobytu. Více se dozvíte na Nabitý wellness pobyt pro dva .

   2. Relaxační pobyt v hotelu Park Holiday

S velmi zajímavou nabídkou přichází i čtyřhvězdičkový hotel Park Holiday, který leží nedaleko Prahy. Během prodlouženého víkendu si užijete ubytování v komfortně vybaveném pokoji a časově neomezený vstup do wellness zóny ClubWell, kde se nachází finská a vario sauna bazén, whirpool, ochlazovací komora s ledovou tříští, parní lázeň, solární louka s relaxačními lehátky a speciální relaxační místnost. K dispozici vám bude také fitness zóna EnerGym. Kompletní popis si prohlédněte na Wellness pobyt v Praze .

   3. Odpočinek v srdci Krkonoš – Orea Resort Sklář v Harrachově

Nezapomenutelný bude váš víkend, pokud využijete akční nabídky na prodloužený víkend od hotelu Orea Resort Sklář. Těšit se můžete na masáž, blahodárný rašelinový obklad či speciální antistresovou masáž hlavy a aromatickou perličkovou koupel.

Zaujala vás naše nabídka nebo hledáte ještě něco jiného? Podívejte se na nabídky portálu www.vikendovepobyty.eu/prodlouzeny-vikend

Určitě si vyberete!