4 vychytávky pro lepší vstávání

Ranní vstávání rozhodně nepatří mezi nejoblíbenější fáze dne. Právě proto je potřeba si jej co nejvíce zpříjemnit. Podívejte se na 4 šikovné vychytávky, které vám pomůžou dostat se z postele a začít produktivní den.

 

# 1 Vstávejte včas s radiobudíkem

Rozhodně není vhodné si jako vyzvánění budíku zvolit oblíbenou písničku. Během pár dnů ji začnete nesnášet. Místo toho zvolte buzení rádiem. To vám nejlépe poskytne radiobudík z nabídky e-shopu Orava. V jeho nabídce najdete jak multifunkční technické vychytávky, tak stylové designové kousky. Je jen na vás, čemu dáte přednost.

 

# 2 Kafe, kafe, kafe

Vstát z postele je jedna věc, být skutečně vzhůru je věc druhá. Proto je potřeba se ráno posílit pořádným životabudičem, nejlépe pořádným šálkem kávy. Můžete zvolit českou klasiku, tedy takzvaného „turka“. Pokud ale máte poněkud vyšší nároky na aroma i chuť vašeho šálku kávy, zvolte přípravu v pákovém espresso kávovaru ES-150. Každé ráno vás bude čekat odměna v podobě chutného šálku espressa či cappuccina s nadýchanou mléčnou pěnou. Údržbu i čištění kávovaru zvládnete během chvilky.

# 3 Nezapomeňte na vitamíny

Především v zimě je potřeba dopřát tělu dostatek živin. Nejlepším časem je právě ráno. Začněte den s vitamínovou bombou v podobě čerstvého džusu či smoothie a uvidíte, že během dne se budete cítit plni energie a elánu. Neobejdete se ale bez pořádného mixéru, jako je například vysokootáčkový kuchyňský mixér RM-1550. Jeho šestičepelový nůž rozmixuje nejen ovoce a zeleninu, ale i ořechy nebo obilí. S údržbou ani ovládáním si nebudete muset lámat hlavu, obojí je jednoduché. Pravidelný přísun čerstvých ovocných mixů prospěje vám i zdraví vašich dětí.

 

# 4 Snídaně je základ

Většina lékařů i dietologů se shoduje na tom, že snídaně je nejdůležitějším jídlem dne. Nemusíte se zrovna nacpat k prasknutí, někdy stačí jenom kousek ovoce, müsli, topinka namazaná marmeládou či zapečený toast. Pokud si chcete ulehčit práci s přípravou křupavých toastů, sáhněte po toastovači ST-105 AR. Díky tepelné pojistce a snadnému ovládání můžete tento přístroj svěřit i svým dětem, které si tak budou moci svačiny do školy chystat samy.