5 důvodů, proč vyzkoušet BDSM hrátky

Chtěli byste vyzkoušet v milostném životě něco nového? Sveďte svého partnera a vyzkoušejte BDSM hrátky. Přinášíme vám důvody, proč tyto hrátky vyzkoušet. Inspirujte se ověřenými tipy a užijte si erotickou atmosféru.

1) Zažijete něco nového

Ještě než se do podobných milostných hrátek pustíte, měli byste zjistit, jak je na tom váš protějšek. Udělejte si příjemný večer, zapalte si svíčky, pusťte hudbu a nalijte si šampus nebo oblíbené víno. Otevřete téma, co se vám líbí a jak byste chtěli zkusit experimentovat. Pojmout to můžete i formou otázek na pravdu nebo třeba zajímavé erotické hry pro pár.

 

2) Jiný druh vzrušení

Pokud se oba shodnete na tom, že chcete vyzkoušet něco nového, a tím novým jsou BDSM hrátky, tak směle do toho. Zajímejte se o to, co můžete na milostném poli s touto tématikou zažít. Velkými pomocníky vám budou povídky nebo filmy s tímto tématem. Možná zažijete zcela nové a jiné vzrušení než doposud. Probuďte veškeré své smysly a vnímejte nejen dotekem a chutí, ale také sluchem a zrakem.

 

3) Zapojte erotické pomůcky

Vaše erotické fantazie podpoří vhodně zvolené erotické pomůcky. K tématu BDSM se rozhodně hodí i odvážné erotické prádlo. Pro začátek se hodí BDSM sada, kde najdete veškeré potřebné. Až zjistíte, co se vám líbí, můžete si vybrat individuálně, například oblíbené biče a důtky, pouta nebo obojky.

 

4) Vášeň ve vztahu

Vpusťte do svého života dobrodružství a určitý adrenalin, a to například pomocí zmíněné bondage a sado-maso. Je na vás, co vše vyzkoušíte a jak daleko chcete zajít. Začínejte pozvolna a velmi brzy můžete zjistit, že vás láká například elektro sex nebo třeba latexové oblečení.

5) Cesta k sebelásce

Nezapomínejte, že není nikdo, kdo by vás mohl nebo měl soudit. Je jen na vás, co se děje za zavřenými dveřmi, obzvlášť pokud s tím oba ve vztahu souhlasíte. Klidně můžete být uhlazenou úřednicí v kanceláři a večer sexy dominou se škraboškou. Užijte si smyslnost a berte milostný akt jako nejsnazší a nejrychlejší cestu k sebelásce.