5 způsobů pro omlazení pleti

Hledáte účinné způsoby, jak omladit svou pleť? Udělejte vše pro svěží a mladistvě vypadající pleť. Poradíme vám, jak vždy vypadat upraveně a přesvědčí vás o tom, že věk v občanském průkazu je opravdu jen číslo. Inspirujte se způsoby, jak získat pevnou a pružnou pleť.

1) Obličejová jóga

Slyšeli jste už o obličejové józe? Jedná se o speciální typ protahování obličejových svalů. U mnoha z nich budete mít pocit, že se jen mračíte nebo děláte veselé obličeje. Věřte však, že obličejová jóga je ideálním způsobem, jak se zbavit vrásek a získat pružnou pleť. Nebojte se ji dělat každý den, ať už ráno před zrcadlem nebo večer v posteli před spaním.

2) Kvalitní péče

Zapamatujte si jednouchou poučku, která říká, že čím víc budete pečovat o své tělo, tím lépe vám tělo bude fungovat a vrátí vám to svou vitalitou a energií. Dopřejte si kvalitní kosmetickou péči, která je určena pro váš typ pleti. Skvělým způsobem, jak zjistit, co přesně potřebujete, je analýza pleti.

3) Vhodně zvolená kosmetika

Pro zralou pleť si vyberte age smart kosmetika, která dokáže vaší pleti navrátit elasticitu i žádanou pevnost. Stárnutí pleti se neprojevuje jen tvorbou vrásek, ale také změnou pigmentace nebo změnou tónu pleti. Vhodně zvolená pleťová kosmetika vám tedy pomůže i v boji proti pigmentovým skvrnám.

4) Životní styl

Pro mladistvě vypadající a svěží pleť pomůže i změna životního stylu. Dopřejte si nejen zdravý a pestrý jídelníček, ale doplňte i potřebné vitamíny, ať už se jedná o vitamíny skupiny B, vitamín D, C nebo vitamín A. Zařaďte do svého denního rozvrhu také pravidelný pohyb.

5) Vyhněte se

Pokud chcete, aby vaše pleť stárla pomaleji, vyhněte se kouření. Právě tento nepříjemný zlozvyk vede k vyšší tvorbě vrásek a ztrátě elasticity. Stejně tak vaší pleti škodí stres a příliš mnoho starostí, které se časem naskládají. Najděte si způsoby, jak se uvolnit a dopřát si zasloužený odpočinek a relaxaci po práci.