6 důvodů, proč nosit trenýrky

Možná si myslíte, že muži chtějí, aby ženy byly vždy sexy v krajkovém prádle a o svém spodním prádle pak příliš nepřemýšlejí. Budete se divit, ale muži své spodní prádlo řeší stejně jako ženy.

 

Čemu muži věnují pozornost

Pánské spodní prádlo musí být vždy pro muže pohodlné. Muži si potrpí na kvalitních materiálech, padnoucím střihu a trenýrkách, které je nikde netáhnou, neškrtí a umožňují jim komfort a pohodlí.

 

Barevné preference

Muži většinou barvám nevěnují tolik pozornosti, co ženy. Často jim trenýrky kupují právě manželky, přítelkyně nebo mámy. Široký výběr pohodlných střihů trenýrek nabízí společnost Andrie. Zde si rozhodně vybere každý. Co se týče oblíbenosti, tak vedou proužky, které oživí šatník a jsou elegantní a stejně tak oblíbená je třeba trendy kostka, která uvolní atmosféru a pobaví.

1) Neexistuje zdravější a pohodlnější spodní prádlo, než jsou pánské bavlněné trenýrky. Trenky poskytují dostatek místa a pohodlí. Výhody oceníte také tehdy, když plánujete potomka a nechcete být omezováni.

2) Možná se budete divit, ale trenky sluší každému muži. Ať už je muž vysportovaný, hodně štíhlý nebo má nějaké to kilo navíc. Andrie trenýrky příjemně schovají to, co je potřeba a vhodně zvolený střih zajistí, aby spodní prádlo vypadalo přirozeně a lichotilo každé postavě.

3) Pokud ženy namítají, že jsou boxerky víc sexy než trenýrky, tak je můžete vyvést z omylu. Vhodně zvolený střih a barva mohou i z trenýrek vykouzlit sexy spodní prádlo. Můžete zvolit vtipný a originální motiv na trenýrkách nebo ženě předvést výhodu trenýrek, v podobě zapínání a rozepínání v rozkroku.

Výstřižek

4) Velkou výhodou tohoto prádla je, že jsou trenýrky vzdušné a volné. Andrie trenky jsou klasikou, která má úkol, aby mužské pohlavní orgány měly dostatečný prostor pro pohyb a odvětrání. Jsou zdraví prospěšné a neškrtí tak, jako například slipy.

5) Pánské spodní prádlo by mělo být hlavně pohodlné a praktické. V trenýrkách můžete sedět v kanceláři, jít si zaběhat nebo se klidně projet na motorce. Dají se nosit denně a můžete je použít také ke spánku. V létě pak slouží jako kraťase nebo pohodlný domácí oděv.

6) Pro zdravý vývoj spermií je důležitá nižší teplota, než je běžná teplota těla. To zajistí trenýrky. Je dokonce vědecky prokázáno, že boxerky a slipy také patří k oblíbenému spodnímu prádlu, ale toto prádlo může mít vliv na plánované početí.