6 věcí, které našemu poprsí opravdu nedělají dobře

Nádherné poprsí rýsující se pod tričkem či halenkou je tou nejlepší vizitkou ženy. Přesto se však ke svému dekoltu často chováme nepěkně, často až macešsky! Bohužel, někdy o tom ani nevíme.

Kouření škodí

Vím, že vám neříkám nic nového, ale víte, že kouření škodí i vašemu poprsí? Nikotin v cigaretách způsobuje, že kůže ztrácí na elasticitě a pevnosti. Podporuje také vznik vrásek a nepěkného povisnutí. Toužíte mít krásná a pevná prsa? Nekuřte!

Upřednostňujeme efekt před funkčností

O tom, že často nosíme špatně padnoucí podprsenku v jiné velikosti než opravdu potřebujeme, je starý známý fakt. Ale co s tím, když výběr v obchodech je tak omezený a my si musíme vybírat mezi elegantním vzhledem a opravdu správnou velikostí? Řešením je například luxusní podprsenka Push-Up Lily od Axami. Je k dostání v široké tabulce velikostí od C až po E a její vzhled rozhodně není tuctový.

Podklad podprsenky Lily tvoří teplá béžová barva, na které jedinečným způsobem vyniká krajkový peříčkový vzor ve stylu art-deco, který rozhodně nepřehlédnete. Střih push-up nádherně zvedá a modeluje dekolt už od spodní strany a dodává mu přirozeně plný tvar.

c0717e3ad52d87ae3daa0b88160098f8

Voda je prospěšná

Dostatečný pitný režim vás zbaví nejenom úporných bolestí halvy a únavy, ale také povislé a suché pokožky v oblasti dekoltu. Jen hydratovaná kůže  je pevná a krásná a pouze hydratační krémy ji vodou dostatečně zásobit nestačí.

Zapomínáme na podporu

Během sportovních aktivit je běžné, že se prsa nekontrolovatelně pohybují do všech stran. Ano běžné, ale ne žádoucí. Kvalitní podprsenka umí tento efekt výrazně omezit. Pokožka prsů se poté zbytečně nevytahuje směrem do stran a neobjeví se ani pocit pnutí nebo bolesti, který jinak ženy při pohybu často doprovází. Podprsenky pro všechny příležitosti i další skvěle vypadající kousky do vašeho šatníku za skvělé ceny najdete na www.daniela-pradlo.cz.

a4140feee709e95e3c7b0d3eb98efd52