Jízda ve ferrari nemusí být jen nesplněným snem

Když se muži dívají na projíždějící závodní auta, je v jejich pohledu opět něco z dávných klučičích let, ženy si zase představují vítr ve vlasech a krajinu ubíhající neuvěřitelnou rychlostí. Jízdu ve ferrari by si chtěl určitě zkusit každý a díky profesionálním nabídkám zážitků si ji může dopřát opravdu kdokoli. Chcete potěšit sami sebe po náročném období nebo vybíráte jedinečný dárek pro člena rodiny? Jízda ve ferrari bude určitě to pravé.

Jedinečný zážitek na celý život

Neopakovatelný zážitek a maximální adrenalin, který ocení každý milovník rychlých a luxusních aut – to je jízda ve ferrari, která se každý rok řadí k nejoblíbenějším zážitkovým dárkům. Na stránkách Jízda Ferrari si můžete vybrat hned ze dvou typů těchto sportovních aut. Tím prvním je legendární model F430 s perfektním designem a vynikajícími jízdními vlastnostmi. Svézt se můžete také v jeho nástupci Ferrari 458 Italia se systémem lepšího ovládání vozu v zatáčkách a podstatně kratší brzdnou dráhou.

Nabídky jsou přehledně řazené podle místa (nastartovat motor v ČR můžete hned v šesti lokalitách). Cena je konečná. Objednat si můžete i video z celé jízdy (možno dokoupit i přímo na místě).

Není také třeba skládat žádnou kauci. Obvyklá jízdní sezóna je od dubna do října a jezdí se v každém počasí (kromě přívalových dešťů a silné bouřky). Vždy víte, v jaké lokalitě budete jezdit a jak dlouho si jízdu ve ferrari užijete. Už žádná nepříjemná překvapení na místě! Celou akci lze absolvovat na místě řidiče nebo spolujezdce.

Nejen ferrari

Pokud vás více uchvátily sportovní vozy Lamborghini nebo některý supersport (Nissan GT-R, Audi R8, Porsche 911 Turbo a další), není nic jednoduššího, než zakoupit jízdu přímo v nich. Nabízí se i tak jedinečné akce jako Ferrari vs Lamborghini nebo Ferrari 458 Italia vs Nissan GT-R.

Zakoupení poukazu na stránce www.jizdaferrari.cz na neopakovatelnou jízdu je velmi jednoduché stejně jako rezervace vybraného termínu, který stačí vyplnit v jednoduchém internetovém formuláři. Vašemu jedinečnému zážitku už nestojí nic v cestě.