A noci, jsou chladné? To abych si vzal teplé spodní prádlo

Babí léto je pro mnoho z nás příjemným prodloužením toho klasického léta. Sluníčko má stále sílu a dokáže nás zahřát, ale už nás netrápí tropickými teplotami. Oproti létu jsou ale rána a především noci už studené a na to je potřeba myslet.

Pro všechny aktivní lidi, outdoor sportovce a turisty je září jedním z nejkrásnějších období. Příroda je plná barev, netrápí nás vedra a přitom je stále krásné počasí. Přes den. Jakmile přijde soumrak, je ochlazení citelně znát a co teprve, pokud vás čeká noc pod stanem nebo třeba noční závod. Ani sebelepší bunda nebo mikina vám nepomůžou k zahřátí, když budete mít špatné nebo žádné prádlo.

V chladných večerech a přes noc, stejně jako při sportovním výkon přes den, je potřeba udržet se v teple a zároveň suchu. Bolesti zad a svalů po prochladnutí zná většina z nás a snaží se jim samozřejmě vyhnout. S tím dokáže pomoci termoprádlo, které díky svému materiálu odvádí pot od těla a tak zajistí, že ani při námaze nebudete ve vlhku a dokáže i zahřát, pokud se nehýbete. Třeba právě pod stanem, při setkání s přáteli venku nebo čekání v cíli.

Ano, už i legendární Limonádový Joe věděl že teplé spodní prádlo je základ. Na rozdíl od něj ale nemusíte spoléhat jen na bavlnu a užít si vymoženosti moderních materiálů a zpracování. Ionty stříbra zamezí množení bakterií, které se vyskytují ve vlhkém prostředí a způsobují zápach. Termoprádlo tak můžete bez obav použít i několik dní po sobě, což je výhoda všude tam, kde  dosahu civilizace a možnost každý den využít pračku. Dámy uvítají dlouhé elastické spodky, které vypadají jako legíny, ale uvnitř mají příjemný plyš a už jen jejich oblečení vyvolá pocit tepla. Pánové obecně mají vyšší nároky na vlastnosti a funkčnost a zároveň vyžadují pohodlí. Střihy termotriček s dlouhým rukávem jsou tak dělané přesně na tělo, s plochými švy, aby nikde nic netlačilo a neškrábalo při pohybu i v klidu.

Termoprádlo je praktické a využijete ho nejen na noc, ale v zimě také jako spodní vrstvu pod oblečení na zimní sporty. A i když i sem dosáhly prsty paní Módy a výrobci se snaží, romantické prádlo pro společné romantické večery vypadá trošku jinak. Krajkové negližé i funkční termoprádlo koupíte na www.intimia.cz z pohodlí domova a třeba si vyberete i něco navíc. To už necháme na vás.