Aby chlupaté tulení bylo čisté i na cestách

Naši mazlíčci jsou zkrátka bytosti, které k naší domácnosti již neodmyslitelně patří a vnáší pocit klidu, tepla a bezpečí. Ještě krásnější je, když s nimi můžeme celé dny jen běhat, skákat a užívat si i krásu přírody jen tak v pomalém kroku. Bohužel tyhle krásné chvilky nám kazí přesně ty momenty, kdy se naši mazlíčci natěšeně vrhnou celí špinaví nejlépe přímo do postele. A co takhle mít šikovnou věcičku, díky které zvládneme udržovat mazlíčka čistého během cest i po vycházce?

Také tolik milujete své mazlíčky, ale když se vracíte domů a oni vám vběhnou celí špinaví přímo do obývacího pokoje, tak už je nemilujete? Přesněji řečeno, také máte chuť je přetrhnout jako hada? Ťapičky jsou sice krásné, ale rozhodně ne obtisknuté všude po našich podlahách nebo kobercích.  Možná by bylo lepší je omýt ještě na cestách, že? Ano existuje praktický pomocník, díky kterému svého chlupáče omyjete během chvilky a vyvarujete se tak špíny ve svém bytě. Protože radost vašeho mazlíčka z návratu bude čistá na duši i na gauči. A když budete v tom čištění, můžete rovnou tlakovou myčkou přejet i své kolo, botky či jinou outdoorovou výbavu.

Mobilní tlaková myčka Kärcher OC3 PET BOX je skvělým parťákem na cesty díky tomu, že je malá, skladná, ale hlavně praktická pro čištění.  Díky lithium-iontové baterii a odnímatelné nádrži na vodu lze tlakový čistič používat i bez přípojky elektrické energie nebo vody, takže se nemusíte ohlížet po žádných dalších zdrojích. Navíc LED kontrolka ukazuje stav baterie, takže máte situaci stále ve svých rukách. Snadno s ní odstraníte nečistoty, prach i nánosy bahna. Efektivní plochý nízkotlakový paprsek je však mimořádně šetrný. Součástí Kärcher OC3 PET BOX je vířivá tryska s měkkým sprchovacím paprskem pro citlivá zvířata, kartáč na čištění srsti pro odstraňování silně ulpívajících nečistot a speciální utěrka z mikrovláken. Takže špínu nechte venku a doma si užívejte čisté chvilky se svým chlupatým miláčkem.

Další chytré tipy na zvládnutí všech dobrodružství v klidu a čistotě naleznete na www.karcher.cz.