Aby úklid byl co nejpohodlnější

Úklid domácnosti nepatří zrovna mezi nejoblíbenější činnosti. Ale se zvyšující se intenzitou slunečních paprsků se začínají více odhalovat nedokonalosti našich příbytků. Prach v záři slunce lépe „vynikne“, fráze „přes ta okna není skoro vidět“ se pomalu stává realitou a při dobrém světle se ani ty chuchvalce prachu v rohu neschovají. Nic naplat, obzvláště na jaře naše bydlení po úklidu přímo volá, a tak se do něj chtě nechtě musíme zkrátka dát. Jenže, kde začít? Důležité je mít ten správný systém, pak vám půjde práce pěkně od ruky.

Nejdříve se pusťte do místnosti, která je obývána nejméně, a tudíž je v ní nejnižší koncentrace nepořádku. Ve většině domácností to bývá ložnice. Jakmile se „dostanete do tempa“, přesuňte svoji pozornost na obývací pokoj a předsíně, to jsou již ty frekventovanější části bytu, a na konec si nechejte kuchyni, toaletu a koupelnu. Tady se totiž udržuje pořádek nejsložitěji. V jednotlivých místnostech začínejte vždy od stropu a úklidem podlahy vaši práci zakončete.

SM-30

Při vytírání podlah však zapomeňte na kbelík i na věčné ohýbání zad a máčení rukou ve špinavé vodě. Odteď můžete vyčistit vaši podlahu jednoduše díky rozprašovacímu mopu Orava SM-30. A to hezky ve vzpřímeném postoji. Je totiž vybaven tyčí, která je dostatečně dlouhá, a proto je manipulace s ním velmi snadná. Stačí dát do 300 ml nádobky vodu a kapku saponátu, nasadit ji na tyč mopu a pak už jen zbývá stisknout ergonomickou páčku na rukojeti.  Rozprašovací mop s látkovým návlekem z mikrovlákna je šetrný nejen k vaší páteři, ale i k podlaze a k životnímu prostředí. Návlek kdykoli lehce sundáte a jednoduše vyperete v pračce.

Dopřejte si čisté a bezpečné podlahy. Vyzkoušejte a uvidíte, že čištění podlah díky rozprašovacímu mopu mezi vaše nepříjemné domácí práce už patřit nebude.

 

Váš může být už za 569 Kč v e-shopu.

www.orava.eu