Mytí oken a výloh, čištění fasád, úklid a práce v výšce Praha

V nabídce služeb úklidové společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., naleznete mnoho úklidových činností, které využívá spousta významných a spokojených zákazníků. Tato firma zajistí periodický a kompletní úklid domácnosti nebo kanceláře a jiných provozoven, a to vše od vysátí a vyčištění koberce až po mytí oken.

Její pracovníci provedou důkladný úklid také po stavbě nebo rekonstrukci, před otevřením obchodu nebo nové provozovny. Dále můžete využít úklid po řemeslnících a malířích. Při takových úklidech je potřeba zbavit se často velmi silných znečištění. Používají se agresivní a zásadité chemie. Záleží také na druhu znečištění a materiálu. Pracovníci firmy jsou na vše velice důkladně proškoleni, takže se nemůže stát, že by váš majetek nějak poškodili.

Firma A SERVIS zajišťuje také kvalitní mytí oken, výloh a dalších skleněných ploch. Toto mytí provádí jak servisně, tak jednorázově. Veškeré plochy jsou leštěny bez leštidel, pouze suchou bavlněnou plenou. Jen tak je zajištěna dlouhotrvající čistota a lesk oken.

Můžete využít i službu výškové práce, kterou tato firma také nabízí. Ve výškách její zaměstnanci provádí mytí oken, čištění prosklených fasád a aplikaci nanoimpregnace GLP, která zajistí, že dlouhou dobu nebude třeba mýt takto těžko přístupná místa.

02 Okno_mytí_výška

Dále firma čistí ve výškách také fasády, pláště budov, plechové opláštění provozoven v obchodních centrech, budovy v logistických parcích a haly v průmyslových zónách. Ve výškách umyje a vyčistí exteriéry i interiéry továren, průmyslových podniků, výrobních závodů, skladovacích hal, logistických center a průmyslových zón. Zajistí čištění, odmaštění a mytí kovových konstrukcí ve výškách, příhradových nosníků, jeřábové dráhy, rozvodů energií, odpadů, klimatizace a vzduchotechniky, čištění regálů ve výšce v provozovnách či obchodech.