bota1

Adekvátní náhrada za drahou outdoorovou obuv – obuv vojenská

Neustále rostoucí ceny outdoorové obuvi, mnohé značky předhánějící se k nekončícímu přičítání dalších stovek ke stávajícím cenovkám a rostoucí počet častokrát nepotřebných membrán. Toť výčet současnou situaci na trhu s outdoorovou obuví.

 

 

 


V něčem chodit potřebujeme všichni, chcete také chytře ušetřit? Pak se Vám jistě zalíbí prověřená vojenská obuv, která za rozumnou cenu odvede stejnou službu.

Nezničitelné boty za super cenu

Když už si kupujeme boty, přejeme si, aby alespoň „něco“ vydržely. Zklamání přijde ve chvíli, kdy se „něco“ změní třeba v pouhou jednu sezonu. A přesto, že jste za ně utratili velké peníze, neprojdou-li reklamací, můžete si kupovat ihned nové. Přesně pro Vás tu máme dnes řešení – bitelnou vojenskou obuv. Za zlomek ceny získáte ideální náhradu za cenově přestřelenou outdoorovou obuv. 

 

bota1        B3

 

Vojenská obuv i pro nevojáky

Že nejste voják? To neznamená, že si nemůžete užívat benefitů vojenské obuvi. Jsou vyráběny, aby vydržely extrémní zátěž a Vy jste se na ně mohli naplno spolehnout. Ve vojenských botách budete mít zpevněnou nohu a zároveň Vám nepromoknou.

bot2          B4

Máte na výběr z mnoha typů bot – od klasických kanad až po vojenské polobotky. Nejprodávanější položkou z bot jsou Original SWAT Classic 9 za skvělých 2290 Kč, seženete dokonce i levnější.

 

Více informací a kompletní nabídku vojenské obuvi naleznete na www.armed.cz