Kores_coach_dummy_zdroj_Kores

Druhý poločas s vylepšeným penálem

Do nového pololetí se školáci vracejí s čistým štítem a ideálně nabiti čerstvou energií. Aby byl podobně nabitý i arzenál jejich penálu, je potřeba psací potřeby pravidelně občerstvovat. Krom pera či propisky, jejichž použití preferuje každá škola jinak, nesmí v jejich příručním pouzdře chybět tužky, pastelky, lepidlo, ořezávátko a nůžky.

 

 

 

 

Všestranná tužka

Kores_coach_dummy_zdroj_KoresNejen na psaní dočasných poznámek a podtrhávání, ale zejména na kreslení i stínování se bude výborně hodit Jumbo grafitová tužka COACH. Ta díky své velikosti, zkrácené délce a trojhrannému, ergonomickému tvaru ideálně vyhovuje potřebám drobnějšího úchopu. Tvrdost 2 (HB) zaručuje všestranné použití při různých stylech kresby. V případě nespokojenosti autora s vedením linky či dokonce s větší plochou přijde vhod bílá pryž na konci tužky. Dvanáct kusů v balení zaručuje dostatek pracovního materiálu. A díky rámečku pro vepsání jména na každé tužce si může být každý výtvarník jist, že si pozná tu svou.

Jumbo grafitová tužka COACH, doporučená MOC 9 Kč

 

Barvy duhy

Kores_Kolores_zdroj_Kores__PPPastelky Kores Kolores obsahují o 50% větší množství pigmentu, díky čemuž budou dětské obrázky ještě barevnější. Pastelky si navíc můžete vybrat ve dvou základních tvarech. Buď obvyklý „pastelkový” hexagonální profil, nebo pro drobnější ručky ergonomicky pohodlnější tvar trojhranný. Oba typy napomáhají plynulému vedení pastelky a mohou se pochlubit silnou, perfektně vycentrovanou tuhou, která se při ořezávání ani při kreslení neláme. A když se ji některému malému nezbedovi přece jen podaří zlomit, škodu hnedle napraví praktické ořezávátko přiložené zdarma ke každému balení. Navíc se tyto pastelky s tuhou, která je lepená po celé délce, daleko snadněji ořezávají.

Doporučené MOC hexagonálních pastelek jsou v balení 6 ks/26 Kč, 12 ks/51 Kč, 24 ks/99 Kč, 36 ks/151 Kč a trojhranných  6ks/31 Kč, 12 ks/58 Kč, 24 ks/113 Kč, 36 ks/ 171 Kč.

“Zakoresujte” to

Kores_wooden_xtralong_PPOvládnout správný pravopis i hezké písmo bez poskvrny je dlouhodobý proces a žáčci při něm samozřejmě občas dělají chyby. Kdo si však potrpí na úhledný sešit, nerad v něm zbytečně vidí důkazy svých přešlapů jako škrtance a podobné nevzhlednosti. Vzornou úpravu mohou zachránit korekční prostředky Woody Scooter X-tra Long a Woody Roll On X-tra Long. Tělo strojku je ze 100 % vyrobeno z rozmělněného dřeva a páska je delší – Scooter nabízí 10 metrů a Roll On dokonce 14,5 metrů. Obal je z recyklovaného papíru.

Woody Scooter X-tra Long pořídíte za 67 Kč a Woody Roll On X-tra Long za 64 Kč.

Brouk tužkožrout

Komu nestačí ořezávátko přiložené k pastelkám (nebo, kdo už jej stihl ztratit), tomu pomůže tužky naostřit veselé ořezávátko ve tvaru broučka. Je vhodné pro trojhranné i šestihranné tužky a disponuje čepelí z kvalitní oceli, která je schovaná pod krovkami.  

Doporučená MOC je 11 Kč.

Lepicí tyčinka Kores s Hurvínkem a jeho přáteli 

lepici_tycinka_kores_hurvinek_PPPokud si vaši potomci oblíbili příběhy Hurvínka, Spejbla i Máničky a rádi tvoří za pomoci lepidla, pak je čeká dvojitá radost. Kores doplnil svou řadu lepicích tyčinek s Hurvínkem a Spejblem nově o další dva designy.

Doporučená MOC je 21 Kč za 8g a 31 Kč za 15g tyčinku Kores.

 

 

 

Vystřihovánky
Nejen na ně využijí prvňáčci dětské nůžky Kores, jež jsou díky zaobleným špičkám a  specielnímu úchopu ideální pro děti už od 4 let. Nerezová ocel a kvalitní zpracování zaručují minimálně pětiletou garanci výrobku.

Doporučená MOC je 37 Kč.

 

www.kores-praha.cz