Airsoft zbraně. Co vše lze koupit na internetu?

Airsoft se stává stále populárnějším sportem, který u nás vyznává stále větší procento obyvatel. Mnoho z nás bere dokonce airsoft jako styl života. Jako v každém sportu se také u airsoftu snažíme dosáhnout dokonalosti a být co nejlepší. K tomu jsou potřeba dvě základní věci. Kvalitní vybavení a také mnoho hodin tréninku. Pro jaké vybavení se rozhodnete je pouze na vás. Nabídka je velmi široká a můžete si jí prohlížet z pohodlí svého domova na internetu.

 

 

 

Které druhy jsou k dostání?

Airsoft zbraně se základně dělí do třech kategorií. Manuální, plynové a elektrické. Manuální zbraně jsou nejjednodušším typem zbraní na airsoft. Před každým výstřelem se musí ručně natáhnout. Pro začínající hráče ideální, pro pokročilé je to omezující. Dalším druhem zbraní na airsoft jsou zbraně plynové. Kuličky jsou z hlavně vymrštěny silou natlakovaného plynu ze zásobníků. Dosahují vyšších rychlostí ale jejich provoz je finančně náročnější. Poslední kategorií jsou  airsoft pistole elektrické. Tento druh pistolí je vybaven nabíjecím akumulátorem. Energie z akumulátoru dokáže dodat hnací sílu pro kuličky. V elektrické variantě se vyrábí zejména dražší a větší zbraně (pušky, samopaly i kulomety). Manuální a plynové zbraně najdete ve všech druzích a velikostech.

      

 

Jaké zbraně zvolit?

Základem při výběru zbraní na airsoft by měla být hlavně role, kterou chcete při hře sehrát. Samozřejmě že základem jsou ruční airsoft pistole, které by neměly chybět ve výbavě žádného hráče. Na výběr jsou samozřejmě také samopaly, mnoho druhů útočných zbraní, ale nechybí ani takové lahůdky, jako brokovnice nebo airsoft sniperky. K vybavení každého hráče jsou povinné ochranné brýle a je důležité také pořízení správného oblečení na airsoft. To všechno a mnoho dalšího je potřeba pro dosáhnutí lepší hry. Pak samozřejmě nesmíme zapomenout ani na desítky hodin tréninku a stovky vystřelených kuliček. Pokud chcete vybírat kompletní vybavení na airsoft, včetně mnoha druhů zbraní, navštivte stránky armed.cz.

 

Kompletní nabídka na www.armed.cz.