Krásnou pleť zářícím zdravím můžete mít během chvilky!

Trápí vás fakt, že pokožka ve vašem obličeji ztrácí na kráse? Máte problém s vráskami nebo váš obličej hyzdí červené či černé tečky, mastná nebo vysušená místa nebo jiné nedokonalosti? Začněte jednat co nejdříve. Vaše pokožka může být krásná během chvilky!

 

 

 

Důležitá je správná volba

Jestliže vaše pokožka vypadá nezdravě, je to proto, že pleti nedáváte dostatečnou výživu. Přitom je to tak snadné. V případě, že se chcete svých problémů s nevzhlednou pletí zbavit, můžete vyzkoušet pleťové masky. Jejich použití je rychlé, snadné a vysoce účinné!

 

Vybírat můžete z několika možností

Pleťové masky s různým složením přináší na trh jihokorejská kosmetika MISSHA. V nabídce u MISSHA jsou speciální jednorázové pleťové masky na podkladu ze 100% čisté japonské bavlny s dlouhým vláknem. Hlavně díky tomu masky nezanechávají po aplikaci na obličeji nežádoucí zbytky vláken. Pleťové masky od kosmetiky MISSHA jsou hypoalergenní a nejsou testovány na zvířatech.

 

Unikátní gelová maska je nejlepší volba!


Specialitou značky je Intenzivní gelová hydratační maska proti stárnutí pleti, kterou tvoří vysoce koncentrovaný gel. Ten obsahuje látky jako je: kyselina hyaluronová, koenzym Q10 a peptid. Díky tomuto složení pokožku vyhlazuje, zpevňuje a hydratuje současně. Doba působení této masky je 20 – 40 minut. Po jejím použití je nutné obličej důkladně masírovat až do úplného vstřebání účinných látek. Cena masky 120 Kč.

 

Masky i v dalších provedeních se silnými účinky

V nabídce najdete i hydratační masky s malinou, mořskými řasami, perlami, výtažky kaviáru, zeleného čaje  či granátového jablka. Cena jedné této hydratační masky je 45 Kč. Vybírat je možné také vyživující masky s koenzymem Q10, mořskou vodou, ceramidy, kolagenem či kyselinou hyaluronovou. Tyto masky je možné mít za 65 Kč.

 

Vsaďte na pleťové masky od MISSHA. Najdete je v nabídce www.missha.cz