Alifea- kvalitní vína na Váš stůl

Alifea.cz, to je největší dovozce kvalitních vín na českém trhu. Vína dovážíme z celosvětově proslulých vinic, jako jsou například kvalitní vína z Francie, Itálie, Německa, Španělska, USA, Austrálie, Argentiny, Nového Zélandu, nebo z Maďarska. V našem sortimentu naleznete jak kvalitní vína bílá, tak kvalitní červená vína.  A to hlavně díky tomu, že se dnešní vinaři stále častěji vrací k ekologickému ošetřování vinic, což je daleko šetrnější k úrodě a to především díky minimálnímu podílu chemických látek. Konečným výsledkem takovéto péče je ve finále celková regenerace vinic, což se odráží především v kvalitě vín a v jeho chuti. V současnosti dominují převážně vína suchá, či polosuchá. I v naší nabídce tato vína převažují.

 

Degustace vín v Praze

Jste milovníky kvalitního vína? Chcete poradit s výběrem kvalitních vín na důležitou událost, nebo k jiné vzácné příležitosti? Využijte jedinečnou možnost degustace vín v Praze, kde ochutnáte v poklidné a přátelské atmosféře kvalitní bílá vína a kvalitní červená vína z rukou uznávaných vinařů a sommeliérů, jež své práci opravdu rozumí. Na našem e-shopu si rovněž můžete objednat jedinečné degustační sady, kde vyzkoušíte plné a vytříbené chutě mnoha druhů vín za zvýhodněnou cenu. V případě jakéhokoliv dotazu se na nás obraťte, rádi Vám vyjdeme vstříc. Věříme, že si z naší nabídky kvalitních vín vyberete tu svou srdcovou záležitost.

 

Vaše spokojenost, náš cíl

Našim hlavním cílem je především spokojenost všech našich zákazníků. Snažíme se nejen o správné fungování e-shopu alifea.cz, kdy jsme pro klienty zjednodušili objednávku a zpřehlednili nabídku kvalitních vín, ale také klademe důraz na vzájemnou komunikaci a vstřícnost. Kvalitní červené víno a kvalitní bílé víno bývá zpravidla výsledkem zkušeného vinaře, ale jeho chuť a vůni propaguje v konečné fázi až samotný prodejce. Jsme rádi, že i my se řadíme mezi nejuznávanější a nejnavštěvovanější společnosti, zabývající se distribucí a prodejem kvalitních vín. Víme, že kvalitní víno si zaslouží náležitou péči, a proto se o něj i s náležitou péčí staráme.