Zajistěte pro vaše zásilky spolehlivou přepravu

Zklamal vás předchozí dopravce v tom, že zásilku nedoručil včas nebo se dokonce vaše zásilka ztratila? Uvažujete o změně přepravy zásilek z tohoto či jiného důvodu? V tom případě neváhejte využít služeb přepravní společnosti Emons, která má rozhodně co nabídnout. A proč dát přednost právě této společnosti?

 

Rozsáhlá dopravní síť

Společnost Emons disponuje velmi rozsáhlou dopravní sítí, takže mezinárodní přeprava zásilek nebude žádný problém. Samozřejmě si snadno poradí i s přepravou zásilky po České republice, kde působí od roku 2004. Celosvětové zastoupení má ve více než 100 zemích a v oblasti silniční, železniční, námořní a letecké dopravy využívá vlastních dopravních prostředků a spojů.  Vaše zásilka tak bude vždy v těch nejlepších rukách.

 

Rychlost dodání

Nezáleží na tom, kam má vaše zásilka namířeno. Přepravní společnost Emons vždy dokáže najít tu nejvýhodnější cestu, díky které bude vaše zásilka co nejdříve v cíli. V případě, že opravdu spěcháte, můžete také využít za velmi přijatelnou cenu službu expresního doručení. Přeprava zásilky tak bude ještě mnohem rychlejší. Díky tomu budete mít jistotu, kdy přesně bude balík příjemci doručen, a to včetně stanoveného času.

 

Kvalitní logistika

Starosti o svoji zásilku nemusíte mít ani v případě nadměrných zásilek a nákladů. Přesto, že rozměry nákladu činí přepravu daleko náročnější, tak společnost Emons má řešení i na tyto situace. Využívá specifického způsobu přepravy zásilek, kterým je přeprava palet. Paletová přeprava je univerzálním a ideálním prostředkem i pro přepravu nadměrných zásilek. Díky vysokozdvižnému vozíku lze se zásilkami snadno manipulovat a doprava na paletách je o to rychlejší, bezpečnější a plynulejší.

Mějte jistotu, že vaše zásilka dorazí do cíle včas a v pořádku.