Alternativní, zdravá cesta ke krásnému úsměvu

Myslíte si, že jste v oblasti krásného chrupu a svěžího dechu odkázáni pouze na klasickou komerční nabídku známých značek past? Zubní péče nemusí být až tak černobílá, jak je nám předkládána obchodními giganty. Zkuste se na malý moment zastavit a nahlédnout do útrob specificky zaměřené kamenné prodejny Knihy Dobra, kde naleznete sortiment zaměřený na zdravější životní styl a pomůcky k nastolení harmonizačního stavu mysli i ducha. Zubní péče skrze tuto prodejnu se opírá o zubní pastu z ajuverdských olejů a speciálního zubního kartáčku z bambusových štětinek. Nechte se okouzlit tradiční medicínou založenou na dlouhodobém sledování účinků jednotlivých materiálů a látek na lidské tělo.

Zubní pasta Sumudu

Zubní pasta Sumudu je vyrobena z unikátních ajurvédských olejů. Díky svému specifickému složení se tato pasta stává skvělou prevencí proti přecitlivělosti zubů, krvácení nebo i otékání dásní. Pokud máte jakékoliv problémy s dásněmi či zuby a navíc vám nic dlouhodobě nepomáhá, vyzkoušejte právě tuto pastu a možná se vám vrátí zářivý úsměv.

Pasta prokazatelně redukuje infekce v dutině ústní a výrazně zpevňuje dásně, čímž příznivě předchází problémům s paradentózou. Při pravidelném používání výrazně snižujete riziko vzniků zánětů a aftů v puse a navíc má příjemnou skořicovou chuť.

Bambusový zubní kartáček

V případě, že vás zaujala zubní pasta vyrobená z ajurvedských olejů, určitě si k ní dokupte speciálně navržený zubní kartáček s bambusovými štětinkami pod názvem Curanutura. Tento unikátní zubní kartáček je vyroben z tepelně ošetřeného bambusu.

Při pěstování nebylo použito žádných pesticidů a navíc splňuje všechny přednastavené podmínky a standardy, které byly stanoveny Světovým symposiem dentální hygieny pro vyhovující zubní kartáček. Pokud hledáte opravdu zdravý kartáček a zubní pastu bez chemikálií, navštivte prodejnu Knihy Dobra 10. září, 8. října, 5. listopadu nebo 10. prosince, kdy se konají speciální prezentace na podporu těchto výrobků.