Péče o zuby a chrup pejska

Každý správný majitel by neměl zapomínat na celkové zdraví a vitalitu svého chlupatého mazlíka. Proto i péče o zuby vašeho psa je velice důležitá. Psi obvykle trpí stejnými civilizačními chorobami stejně, jako lidé. Pokud se z tlamy vašeho pejska line zápach, pak je to známka toho, že psí chrup není zcela v pořádku. Čistící hračky a dentální pamlsky pro psy jsou základním a velmi oblíbeným pomocníkem pro jejich správnou dentální hygienu. Rovněž zubní pasty, rozprašovače a gely vašim mazlíkům dopřejí bezvadný chrup, svěží dech a v neposlední řade si na nich vaši pejsci pochutnají.

 

Zubní pasty a kartáčky pro vaše pejsky

Zubní kartáčky pro psy by měly být měkké a tvarované pro pohodlné používání v tlamě a na zubech psa. Celá akce ústní hygieny je velice jednoduchá a nezabere vám více, jak jednu až dvě minuty. Prstové zubní kartáčky jsou vhodné pro ošetřování chrupu a dásní psů i koček.

Psí dentální gely, spreje, ústní vody, ale rovněž zubní pasty se v současné době nabízí v opravdu bohatém spektru produktů. Tyto pomůcky poskytují kompletní ochranu zubů po celý život vašich mazlíčků. Působí proti zubním plakům, napomáhají předejít vzniku zubního kamene a společně s tím i zápachu. Výsledkem jsou zdravé zuby a svěží dech vašeho mazlíka.

 

Jednoduchý nákup dentálních potřeb pro vašeho psa

Pokud neradi nakupujete v kamenných obchodech, obraťte se z pohodlí vašeho domova na internetové stránky mujmazlik.cz kde naleznete široký sortiment potřeb pro kompletní dentální hygienu vašeho psa.

Zubní kartáčky, spreje, gely, ústní vody a zubní pasty pro psy, můžete vybírat na základě psích potřeb. Pasty se vyrábí s ohledem na psí apetit, proto se pro vašeho pejska stane pamlskem. Nezapomínejte, že chrup ovlivňuje celkový zdravotní stav vašeho psa. Veterinární lékaři řadí zánět dásní u psů k jednomu z nejrozšířenějších problémů jejich ordinací. Zuby psa čistěte ideálně dvakrát týdně.