Ať mají vaše přístroje „šťávu“ i na cestách

Cestování autem za krásami světa má své kouzlo, ale také mnohá úskalí. Plánování takovéto dovolené jistě vyžaduje více času i organizačních schopností. Při cestě pod křídly cestovní kanceláře jsme osvobozeni od mnoha povinností. Spolu se zájezdem si můžeme na stejném místě zajistit i pojištění, obdržíme veškeré instrukce a na starosti máme pouze být ve stanovené hodině na místě odjezdu se sbalenými zavazadly. O zbytek se již postarají delegáti.

Přesto z mnoha důvodů volí cestování po vlastní ose. Člověk se nemusí ohlížet na ostatní spolupasažéry, může plánovat další etapy výletu dle aktuálních potřeb a dojmů a celkově si mnoho lidí zážitků více užije, pokud nejsou členy velkých „turistických skupinek“. Ovšem za větší pohodlí je třeba zaplatit promyšlenějšími přípravami. Všechny trasy máme ve vlastní režii, a proto je nutné mít pomocníky, které nám na cestách pomohou udržet správný směr. V dnešní době pokročilých technologií se většina z nás spoléhá na elektronické pomocníky. A proto jednou ze starostí je energie na jejich provoz.

AN-5ok2
Dramatům na cestách se vyhnete, pokud si s sebou na dlouhé cesty přibalíte USB nabíječku do auta Orava AN-5. Přes 12 V autokonektor jí pohodlně a rychle nabijete najednou až dvě zařízení – mobily, smartphony, PDA či tablety. USB výstupy pro nabíjení mají maximální výstupní proud 2 A / 5 V. Pro ochranu dat se USB nabíječka uzavře elegantním kovovým uzávěrem. Ocení ji ti, kteří mají rádi pěkné a elegantní přístroje a nezapomínají na důležité detaily.
Orava AN-5 koupíte za 249 Kč v e-shopu.

www.orava.eu