Čistá domácnost

Může být úklid oblíbeným způsobem trávení volného času? Bylo by to krásné spojit příjemné s užitečným a užívat si úklid a následně i uklizené domácnosti.

A podle průzkumu, který realizovalo Centrum pro výzkum veřejného mínění, 40 % dotazovaných úklid za příjemné trávení volného času opravdu považují. Přijde jim jako atraktivnější alternativa než rybaření či diskotéka.

Podle psychologů lidem úklid přináší uspokojení z toho, že si svůj domov přizpůsobují k obrazu svému. Také si díky tomu, že mají ve své režii to, jak byt bude vypadat, dokazují svoji identitu.

Orava_SMR25

Aby úklid nebyl náročný a opravdu na nás působil zmíněným blahodárným vlivem, potřebujeme kvalitní techniku a přístroje, který nepříjemné momenty, třeba bolest zad či promočené ruce ze špinavé vody, dokážou eliminovat.

Mezi tyto pomocníky patří i rotační mop s vědrem na kolečkách Orava SMR-25. Zajistí vám krásné a čisté podlahy bez nadměrného úsilí. Díky rotačnímu odstředivému koši a vestavěnému vyplachovacímu systému bude úklid hned snazší. S plastovým vědrem na kolečkách s vypouštěcím ventilem, dávkovačem na saponát a zásuvkou na čisticí prostředky a utěrky ho ocení každá hospodyně. Jednoduše ovladatelný mop s teleskopickou tyčí z oceli a hlavicí s technologií mikrovláken zachytí veškeré nečistoty.

Prodává Orava za 1 099 Kč.
www.orava.eu