Atypické povlečení – co všechno vám může nabídnout?

Během spánku bychom se měli cítit vždy maximálně komfortně a pohodlně. Probouzet se uprostřed noci zimou je jistě nepříjemné, ale co dělat, pokud vám příroda nadělila dlouhé nohy nebo neklidné sny? Pořiďte si přikrývky, která vám co do rozměrů budou skutečně vyhovovat. A my vám poradíme, kde na ně koupíte to nejkrásnější a nejlevnější povlečení.

Francouzské povlečení potěší všechny milovníky sdílené intimity

Rádi se během noci užíváte blízkost svého partnera? Nebo je vám jednoduše každá deka malá a hledáte skutečně XXL model? Pak vsaďte na francouzskou deku. Ta nemá nic společného s obyvateli země levandule a dobrého vína, ani se nevyrábí z francouzské bavlny, jak se možná domníváte.

Jde o označení deky  rozměrech  200 x 220. A pokud budete kupovat francouzské povlečení, přistane vám v košíku jeden povlak na přikrývku 200×220 a dva povlaky na polštáře 70×90. To proto, abyste měli všechno ihned po ruce a nemuseli nic pracně shánět. Komfort je nejenom záležitostí pohodlí, ale také estetiky.

Rozdílné potřeby, jedno řešení

A estetika hraje významnou roli i v případě, že si vystačíte s klasickou dekou,ale partner ji potřebuje o něco delší, a tím pádem je potřeba koupit také prodloužené povlečení s rozměry 140 x 220. Je třeba v takovém případě dělit vaši postel na různě zbarvené poloviny nebo se snažit pracně nakoupit dvě rozdílné sady povlečení v co nejpodobnějších designu?

E-shop Mkluzkoviny.cz říká ne. Právě tady koupíte jeden desénový typ povlečení v mnoha různých variantách od klasiky, přes prodloužené až po francouzské. Stačí vybrat zvolený motiv a barevnou kombinaci a zkombinovat jednotlivé modely podle potřeby. A to vše navíc za skvělou cenu. Přesvědčte se sami a využijte aktuální slev, akčních nabídek a dalších bonusů. Vaše nové povlečení se na cestu k vám vydá už následující den po přijetí objednávky. Vyzkoušejte a uvidíte.