Autopůjčovna Praha – spolehlivá autopůjčovna s dobrou cenou – Agile.cz

Hledáte dobrou a především spolehlivou a hodnověrnou autopůjčovnu na území Prahy? Pak se určitě obraťte na osvědčenou autopůjčovnu AGILE PRAHA, která nabízí již od roku 2001 velké množství pronájmů osobních aut, včetně mikrobusů, nákladních přívěsů, vodních skútrů, motorek a luxusních limuzín.

 

Autopůjčovna Agile poskytuje opravdu široký výběr služeb. Ve zdejší autopůjčovně si můžete například půjčit auto na krátkou nebo dlouhou dobu. Když si budete u autopůjčovny Agile půjčovat auto vícekrát, získáte řadu zajímavých výhod. Z pestrého vozového parku si můžete například půjčit skvělé vozy značky Renault, Toyota, Ford, BMW, Škoda nebo VW.

Autopůjčovna Agile také vychází maximálně vstříc svých zákazníkům. Zaměstnanci půjčovny jsou Vám schopni přistavit automobil kdekoliv v České republice, přičemž přistavení vozidla v Praze je zcela zdarma. Autopůjčovna vám rovněž neúčtuje ujeté kilometry, ani extra příplatky za vycestování do ciziny.

Pro věrné zákazníky nabízí autopůjčovna Agile výrazné slevy na další pronájem aut.

Pokud hledáte pronájem mikrobusů k různým firemním výletům nebo soukromým akcím, společnost Agile rovněž nabízí mikrobusy Fiat, Ford a Mercedes. Všechny mikrobusy jsou v dobrém technickém stavu, neboť jsou pravidelně kontrolovány. K zapůjčení mikrobusů je rovněž možnost objednat si i spolehlivého a zkušeného řidiče.

V autopůjčovně Agile si také můžete zapůjčit přívěs na přepravu lodí. Pokud jste tedy milovníky vodních sportů, využijte na přepravu svých lodí služeb firmy Agile.

Autopůjčovna Agile poskytuje i další služby, které jsou přehledně popsány na internetových stránkách této společnosti. Na těchto webových stránkách se dozvíte všechny podrobné informace, včetně cen a zajímavých zpráv ze světa půjčování automobilů.

Autopůjčovny Praha mají určitě velký výběr svých provozoven, ovšem ne všechny autopůjčovny Praha jsou seriózní a solidní. Pokud hledáte opravdu spolehlivou a solidní autopůjčovnu v hlavním městě České republiky, tak určitě využijte služeb autopůjčovny Agile. Autopůjčovna Agile je určitě špička ve svém oboru, na kterou se můžete plně spolehnout.

Agile.cz – autopůjčovna Praha