9034

Přírodní koktejl dodá krásu vaší pleti – o tom není pochyb!

Zejména nyní v létě je lidská pokožka extrémně namáhána. Proto je nutné dodat ji potřebné živiny, které ji dodají krásu a svěžest. Skvělým pomocníkem k tomu je tekuté sérum, které obsahuje aromatické a léčivé šťávy pocházející přímo z ovoce a zeleniny…

 

 

 

 

Mega dávka přírodní energie pro vaši pleť

Tekuté sérum rostliny a ovoce na český trh přináší renomovaná švýcarská značka Locherber. Sérum se řadí k nejlepším výrobkům své kategorie. Sérum totiž obsahuje šťávy, které pocházejí přímo z ovoce a zeleniny, nejedná se tedy o žádnou pochybnou chemickou složeninu! Tekuté sérum rostliny a ovoce je doslova nabité vitamíny, oligo prvky a bioflavonoidy, které jsou tím hlavním, co dodá pokožce potřebnou sílu a krásu. Sérum rostliny a ovoce pokožku nejen chrání před nepříznivými okolními vlivy, ale udržuje ji i hydratovanou a tím pádem i zářící a krásnou.

 

9034

Skvělá kombinace i jednoduché použití

Tekuté sérum obsahuje účinné látky z pomeranče, mandarinky, rajčete, mrkve nebo také špenátu. Sérum je bez parabenů a samozřejmě bylo dermatologicky testováno. Používání séra navíc není žádná věda, zvládnete to spolehlivě. Stačí, když pravidelně: ráno a večer nanesete sérum jemnou masáží na perfektně čistou pleť obličeje, krku a dekoltu. Výsledku v podobě krásné pleti se dočkáte velmi brzy!

Objevte sílu přírody. Tekuté sérum rostliny a ovoce najdete v nabídce na  www.bellitia.cz