Beton vstupuje do domů

Jakoby si moderní designéři řekli, že betonu není nikdy dost a nechávají ho vstoupit do interiérů obytných domů. A výsledek překvapivě není vůbec špatný.

 

 

 

 

 

Betonová dlažba v pokoji?

Nové designy povrchů keramické dlažby a obkladů s imitací různě jemného nebo hrubého, leštěného či hlazeného betonu, určené do interiérů, představují novou možnost ve výběru.

Místo palubek zase beton?

Na stěny jsou určeny obdélníkové keramické obklady s designem otisku dřevěného bednění. Ať již kladeny vodorovně nebo svisle, s podlahou z betonu budou vždy dobře korespondovat. Otisk dřeva vytváří v betonu jemné kresby podle letorostů. Přes jistou strohost betonu je takový obklad vysoce elegantní. Jednoduchá až zdánlivě fádní šeď dává volnou ruku k vytvoření kreativního prostředí s možností použití kterékoliv barvy.

 

Barva + užitek + cena = beton

Ideální je propojení zdobnějších povrchů betonových dlažeb a obkladů ve vnitřních prostorách s hruběji opracovanými plochami na terasách, chodnících a fasádě. Tam všude se dá spojit příjemné s užitečným, tedy univerzální barva s výbornými užitnými vlastnostmi keramiky a výhodnou cenou.

Přijďte si vybrat keramickou dlažbu a obklady s designem betonu do showroomu ASSO v Biskupské ulici č. 8 v Praze 1. Formáty 15, 20, 30, 60 x 120, 30×60 v cenách od 792 Kč do 2 106 Kč/m2. www.asso.cz