Bezkonkurenční metoda čištění koberců v Praze

Zdravím,

nepatřím k pisálkům, kteří se zviditelňují v různých diskuzích na internetu, ale pro vynikající zkušenosti s úklidovou společností A SERVIS LIPKA, s.r.o., bych jí tímto rád poděkoval a zároveň se s vámi podělil o nové zkušenosti.

Tato firma nám pomohla vyřešit problém s vyčištěním koberců v našem rekreačním zařízení, a to doslova v rekordním čase! Na přesně stanovený termín jsme měli domluvenou firmu, která nám bohužel na poslední chvíli odřekla čištění koberců. Jelikož se jednalo o dobu pár dní před sezonou, kdy naše rekreační zařízení otevíráme pro veřejnost, tak jsme museli najít firmu, která by byla schopna přijet koberce vyčistit nejpozději do dvou dnů. Zkoušeli jsme kontaktovat různé firmy, ale žádná z nich nedokázala v tak krátkém čase naplánovat rozsáhlejší akci.

Jediná firma, která nám podala pomocnou ruku, byla právě zmiňovaná firma A SERVIS. Hned druhý den ráno k nám přijely dva týmy, které se pustily do práce a ani ne za dva dny bylo hotovo. Pracovníci A SERVISU čistili koberce kotoučovým strojem, pak je vysáli výkonným vysavačem. Díky tomu je stačilo nechat jen pár hodin doschnout a mohlo se po nich zase normálně chodit. Koberce po čištění strojovou metodou máme perfektně vyčištěné. Získaly znovu výrazné barvy, navíc mají po celé své ploše nadýchaný vlas a krásně voní. Působí dojmem, jako kdyby byly úplně nové. To se nikdy s předešlými firmami nestalo. Tohle totiž dokázali jen pracovníci A SERVISU. Jejich strojová metoda čištění koberců je opravdu bezkonkurenční.

Zaměstnanci firmy A SERVIS jsou velmi šikovní, ochotní a slušní lidé. Mají vynikající organizaci práce. Já jsem s jejich odvedenou prací velmi spokojen a mohu ji všem vřele doporučit. Služba čištění koberců strojovou metodou mě naprosto dostala a budu ji využívat i nadále. Nic lepšího totiž nenajdete. Přeji firmě A SERVIS mnoho spokojených zákazníků.

Pískování fasád, likvidace plísní a protiplísňový nátěr Praha

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., nabízí také služby jako čištění fasád od plísní, odstranění zelených plísní, organických nečistot, řas, černých plísní, zelených výkvětů mechů a sporů ze zateplených domů. Tuto službu realizuje velmi progresivní technologií LSG. Tímto protiplísňovým nátěrem LSG lze dosáhnout toho, že se zamezí tvoření vlhkosti. Tento nátěr je paropropustný a hydrofobní. Fasáda je tedy z venkovní strany uzavřena a chráněna proti povětrnostním vlivům. Vlhkost do fasády nevstupuje. Molekuly vodní páry ale mohou z fasády bez problémů odcházet. Jen tak se odstraní vlhkost, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezí se mikrobiálnímu napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

Další kvalitní metodou generálního čištění fasád budov je pískování. Pískování je tlaková tryskací metoda čištění tvrdými abrazivy, která je vhodná k hloubkovému čištění fasád, lícového zdiva, betonů, štípaných betonů, betonových zdí a monolitů, cihlových zdí, monumentů a pomníků, kamenných obkladů, přírodních dlažeb, soklů z umělých kamenů, kamenných tarasů, opěrných kamenných zdí, zašlé špíny, mechů, řas, graffiti, odstraňování nátěrů a koroze.

02 LSG_fasáda_vyčištěná_kámen

Pro jemné a šetrné pískování používají pracovníci A SERVISU speciální pískovačku s řiditelným tlakem a vhodnými abrazivy jako je speciální tryskací jemný písek, granit, plastové medium apod. Velmi úspěšně se jemná tryskací metoda pískování s řiditelným tlakem používá také pro čištění fasád historických budov s citlivými ornamenty, pro čištění soch a památek.