Bezplatný test utěrek do vaší autodílny

Hladký průběh pracovních postupů v průmyslu či dílnách stojí mnohdy na nepatrných maličkostech. Každá firma by se proto měla věnovat vývoji technologických postupů, díky nimž lze zajistit zjednodušení nastavené výrobní strategie. Úspora času a rychlost poskytovaných služeb rozhoduje o úspěchu jednotlivých firem, proto je každé chytré řešení velkou konkurenční výhodou.

Práce v průmyslu je založena na dokonalé organizaci a perfektní vybavenosti. Zaměřme se na základní příslušenství, bez kterého se neobejde snad žádný pracovník, dělník nebo servisní technik ve své dílně: průmyslové utěrky.

 

Průmyslové utěrky do každé dílny i továrny

Utěrky jsou nepostradatelnou pomůckou k otírání chemických i mastných nečistot. Udržují čisté pracoviště, čímž zvyšují i bezpečnost a komfort zaměstnanců. Zajistit však jejich soustavný dostatečný počet a zastřešovat proces údržby není zrovna jednoduchou a levnou záležitostí.

Společnost Lindström nabízí řešení na míru každé autodílně, autoservisu i většímu výrobnímu závodu. Zbavte se starostí s jejich obnovu a dodáváním na halu a přenechte veškeré tyto činnosti profesionálům.

 

Pronájem utěrek vás zbaví starostí

Zkušená firma Lindström působící na celém území České a Slovenské republiky poskytuje efektivní a ekonomicky výhodný pronájem průmyslových utěrek s garancí jejich každodenní dostatečnosti. Ušetříte nejen čas potřebný k jejich údržbě, ale i finanční prostředky spojené s nákladným čištěním a převozem. S objednanou službou vám odpadnou starosti s hlídáním jejich počtu, závozem i s konečnou likvidací. Po vzájemné dohodě si jednoduše zvolíte počet kusů a interval doručování přímo na místo určení.

Pronájem průmyslových utěrek od společnosti Lindström přináší i další velkou výhodu, která se ukrývá v prémiové kvalitě a dlouhé životnosti mimořádně savého materiálu. Absorpční schopnosti si s přehledem poradí s hustými oleji a kvalitní bavlna dokáže poskytnout zvýšenou ochranu povrchu před poškrábáním.

Pro tyto vlastnosti jsou utěrky Lindström vhodné k používání na čerpacích stanicích, v servisních centrech, v průmyslových továrnách i všech dílnách bez ohledu na zaměření.

 

Výhody průmyslových utěrek přesvědčí i vás

Pokud stále patříte ke společnostem, které využívají jednorázové papírové nebo průmyslové utěrky, popřemýšlejte. Proč se starat o jejich skladování, odvoz a pamatovat na dodržování předpisů pro nakládání s nebezpečným odpadem?

V rámci poskytované služby získáte dokonalé bezstarostné řešení s celou řadou výhod.

  • Firma Lindström poskytuje speciální sběrné boxy pro přehledné oddělení znečištěných utěrek od čistých.
  • Skvělé vlastnosti se skrývají v mnohonásobně vyšší savosti oproti všem běžným hadrům na pracovištích.
  • Jsou šetrné k pracovním povrchům a zároveň dostatečně odolné a pevné k čištění hrubých nečistot libovolných komponentů.
  • Služba přináší okamžitou úsporu času a snížení nákladů.
  • Veškerá manipulace a likvidace nebezpečného odpadu pod hlavičkou vaší společnosti bude probíhat v souladu s platnou normou.

 

Váháte? Využijte bezplatný test na zkoušku

Pro všechny zájemce o tuto službu je k dispozici bezplatný test utěrek. Nezávazné zapůjčení průmyslových utěrek je skvělou šancí, jak si deklarovanou efektivitu pronájmu ověřit bez rizika. Sjednejte si osobní schůzku a nechte si produkt představit a vypočíst potřebné množství utěrek k týdennímu zapůjčení.

Testovací lhůta vás lépe obeznámí s výhodami materiálu utěrek a poskytované služby. Pokud budete spokojeni, stačí se s obchodním zástupcem domluvit na přesnějších podmínkách smlouvy. Vstupte do dalších dnů s podporou společnosti Lindström a využijte ekonomicky úsporné služby v moderní podobě.

 

Nejrychlejší cesta k průmyslovým utěrkám

  1. Kontaktujte společnost Lindström.
  2. Setkejte se s obchodním zástupcem.
  3. Vyzkoušejte týden bezplatného testu.
  4. Po uplynutí doby požádejte o cenovou kalkulaci.
  5. Sjednejte si smlouvu.