Bioklimatické pergoly, objevte nový trend za poloviční cenu

Hledáte impozantní venkovní zastřešení prostoru vyhrazeného k posezení? Kladete důraz na eleganci a moderní technologické systémy? Chcete svým prostorem vybídnout kolemjdoucí k odpočinku? Ať už jsou vaše záměry ryze osobního nebo marketingového pojetí, zaměřte se na bioklimatické pergoly s otočnými lamelami.

 

Bioklimatické pergoly udávají současný trend

Bioklimatické pergoly vynikají precizním zpracováním na nejvyšší možné úrovni. Vydejte se po stopách unikátního zastřešení s možností naklápět přítomné lamely v úhlu 176 stupňů. Díky této výhodě si vždy zajistíte perfektní ochranu před slunečními paprsky i nehostinností klimatických podmínek. Bioklimatické pergoly dokážou vytvořit optimální podmínky k odpočinku a posezení bez ohledu na roční období nebo počasí.

 

Bioklimatické pergoly s 47 % slevou

Využijte aktuálně probíhající akce a objednejte si bioklimatické pergoly s úžasnou 47% slevou. Navíc od společnosti Hobbytec získáte montáž na vámi určeném místě zcela zdarma. Zbavte se zbytečných starostí spojené s výstavbou konstrukčního řešení a mějte jistotu perfektního výsledku.

 

Skvělá ochrana pro vaše hosty

Bioklimatické pergoly s unikátní stínící technikou přinášejí nekompromisní ochranu pro vaše hosty za libovolného počasí. Buďte o krok před svou konkurencí a dopřejte svým hostům posezení v lukrativním zastřešeném zázemí. Stavbu lze v případě zájmu doplnit o boční stěny a přetvořit jí tak v plnohodnotnou verzi zimní zahrady.

 

 

Výhody populární bioklimatické pergoly Moraira

Podívejme se na nejžádanější model Moraira, který svým zájemcům předkládá plně komfortní dálkové ovládání k regulaci lamel dle aktuálních potřeb. Pergola je navíc obdařena senzory detekující déšť nebo vítr a chlubí se certifikovanou odolností vůči větru a zatížení sněhem. Luxusní pergoly jsou jistotou bezpečného a zároveň pohodlného posezení po celý rok.

Společnost Hobbytec nabízí do konce roku montáž zdarma na veškerou zakázkovou výrobu.