Hubnutí bez pocitu hladu

Ať první hodí kamenem ten, kdo v životě nezkusil žádnou dietu. Líbit se a mít „šik“ postavu chce každá žena a každý druhý muž. Společenský diktát je neúprosný, a tak kdo chce uspět v práci i v mezilidských vztazích, musí se vlézt do „konfekční škatulky“.

Nebudeme hodnotit, zda to mají štíhlí lidé v životě jednodušší nebo ne, ale jedno je jisté. Po fyzické štíhlosti a kráse touží 99% lidí a ti, kteří to opakovaně nesvedou, plní ordinace psychiatrů. Abyste mezi takové nešťastníky nemuseli patři i vy, svěřte se do účinků krabičkové diety.

 

Najíte se dosytosti

Není dieta jako dieta. Krabičková dieta totiž není o hladovění. Dopřává svým klientům příjem pětkrát denně a je složená pouze ze zdravých a kvalitních surovin. Její kilojoulové vyvážení a optimální energetická hodnota je šitá na míru všem, kteří chtějí zhubnout a zároveň si udržet svalovou hmotu a vyrýsované proporce.

Zdravé hubnutí jde ruku v ruce s vyřazením tučných a přeslazených jídel. Není totiž účelem shodit kilogramy pomocí odvodňovacích kúr a nebo úbytku svalové hmoty pomocí hladovění. Odborníci se shodují, že jedinou a nejžádanější formou hubnutí je redukce tukových zásob pomocí vlastního spalování.

 

Úprava jídelníčku nutná

Pro dobrou funkci metabolismu a spalování tuků je nutná úprava jídelníčku. Málokdo je takový expert, aby si uměl poradit sám. Svěřit se odborníkům je to nejlepší, co může člověk v danou chvíli udělat. Krabičková dieta Praha je komplexním řešením stravy po celý den, který odpovídá tendenci hubnout efektivně a přitom zdravě.

Nutričně hodnotný, kaloricky ideální a pestrý jídelníček se stane vaším nejlepším parťákem pro boj s přebytečnými kily. S objednávkou rozvozu, kdy vám budou krabičky doručeny až do domu, navíc nijak přehnaně neutratíte. Dietu na jeden týden lze pořídit už za sumu 340 korun na celý den.

 

Fresh jako bonus

Nedílnou součástí správného stravování i dietních programů jsou vhodné a zdravé nápoje. Fresh juice jsou 100% čerstvé ovocné a zeleninové šťávy, které neobsahují žádné konzervanty, sladidla nebo jiné chemické přísady, a ani přidaný cukr nebo vodu. Stálým zákazníkům jsou v rámci krabičkové diety doručovány zdarma.