Bistrol 3v1 promění čištění podlahy v zábavu

Je i vaší noční můrou neustále špinavá podlaha? Už vás nebaví každý den vytírat, protože se nečistoty na vaší podlahu rychle lepí a vznikají tak nevzhledné čmouhy? Jste naštvaní z toho, že vytíráte dlouho, ale vaše práce není za chvilku vidět? Potom i pro vás je tu nový čistič podlah Bistrol 3v1!

 

 

 

Kombinace tří ekologických složek pro dlouhotrvající čistotu

Bistrol 3v1 je speciální čistič podlah, který na trh uvedla česká společnost Druchema, která se zaměřuje na výrobu a prodej vysoce účinných čistících přípravků a je fakt, že nový Bistrol 3v1 se mezi ně právem řadí. Účinnost přípravku vychází z jeho unikátního složení. Obsahuje totiž kombinaci tří ekologických složek, které zajišťují nejen perfektně čistou podlahu ale i snadné čištění usazených nečistot. Bistrol 3v1 obsahuje také leštící vosky, díky kterým je podlaha po každém umytí krásně lesklá. V obsahu jsou i konzervační látky, které zvyšují odolnost podlahy a tak zajišťují, že se špína neusazuje tak rychle.

 

Pomůže v každé domácnosti

Bistrol 3v1 je k dostání ve dvou provedeních – Bistrol 3v1 na dřevo, který se hodí na dřevěné lakované i laminátové podlahy, parkety či prkna a Bistrol 3v1 na linoleum a dlažbu, který je vhodný i na povrchy jako je mramor, kamenina, PVC a syntetické podlahoviny. Využít ho tedy lze ve všech domácnostech.

Šetří peníze

Bistrol 3v1 je čistič podlah ředitelný vodou. Společnost Druchema ho nabízí v balení o objemu 750ml – přípravek se pro účely běžného mytí ředí v poměru 1:5 – 1:2. Pro efektivní čištění podlah stačí jen malá dávka, takže je možné výrazně ušetřit.

 

Bistrol 3v1 a další účinné přípravky společnosti Druchema najdete na www.druchema.cz