Bezpečnostní dveře KSI Thermo – pro ochranu i teplený komfort

Chránit si majetek by mělo být samozřejmostí pro každého z nás. Většina lidí si už uvědomila, že se vyplatí investice do bezpečnostních vchodových dveří nebo oken. Často zapomínáme ale na ostatní přístupové cesty do domu – řeč je hlavně o dveřích do sklepa či do garáže. I tyto vchody je potřeba zajistit. Vhodným řešením pro zabezpečení těchto vchodů jsou právě speciální Bezpečnostní dveře KSI Thermo. Nabízí totiž více…

 

Bezpečnost zajištěna dokonale

Bezpečnostní dveře KSI Thermo je nejvhodnější použít do vchodu do sklepa nebo do garáže -tedy do vedlejších vchodů do domu. Bezpečnostní dveře KSI Thermo totiž mají prvotřídní bezpečností výbavu, která efektivně brání zlodějům při vstupu do objektu. Jsou vybaveny výbavou proti vloupání RC 2. Dveře mají 2 kuželové otočné závory s dvěma dodatečnými jisticími čepy a 1 západkou zámku, dveře tak dokonale jistí a pro zloděje jsou téměř nepřekonatelné. Navíc mají i tři kloubové závěsy, které prakticky znemožňují vypáčení dveří.

 

Zabrání tepelným ztrátám

Bezpečnostní dveře KSI Thermo mohou nabídnout i dobrou teplenou izolaci, takže zabráníte nechtěnému uniku tepla. Hodí se proto i jako dveře k dílně nebo jiné místnosti. Dveře mají tepelně dělené dveřní křídlo, které je vyplněné tuhou polyuretanovou pěnou, mají i teplenou zárubeň a kvalitní podlahový práh. Kromě toho jsou dveře vybaveny i dvojitým těsněním na všech čtyřech stranách. Budete tedy mít jistotu, že „drahé“ teplo nebude unikat.

Kde sehnat?

Bezpečnostní dveře KSI Thermo nabízí společnost Altoma spol. s r.o. Kromě těchto najdete v nabídce společnosti i další modely bezpečnostních dveří pro interiér i exteriér, dále také garážová vrata, stínící techniku a další.

 

Myslete na svoje bezpečí – nabídku najdete na www.altoma.cz