54014543 - vacuuming rough carpet in living room with vacuum cleaner

Bojíte se pořídit nového mazlíčka, protože by vám mohl zničit váš nový koberec?

Když jsme se s přítelem nastěhovali do nového bytu a pomalu si ho zařizovali, koupili jsme si i nový bílý chlupatý koberec do obývacího pokoje. Jelikož přítel jezdí na dlouhé pracovní cesty, pořídila jsem si nové štěně. Netušila jsem ale, že náš nový koberec se stane dočasnou toaletou pro našeho dvouměsíčního mazlíčka.

Zkoušela jsem koberec čistit všemožnými čističi na koberce a tkaniny, které nabízejí všechny supermarkety a drogérie v Brně, ale nic ho nevyčistilo do hloubky. V práci mi kolegyně doporučila firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., dezinfekční čištění koberců a sedaček Praha 7, která se zabývá strojovým čištěním koberců. Vyprávěla mi, že měla obdobný incident s drahým kobercem, ale jakmile využila služeb A Servis Lipka pochopila, že i neodstranitelné skvrny z koberce nejsou pro tuto firmu díky ekologickým přípravkům a šetrnosti stroje, který používají žádný problém.

Když jsem přišla z práce, hned jsem zvedla telefon a domluvila se s firmou A SERVIS, že k nám následující den přijedou a zbaví náš koberec všech nečistot spojených s novým psím přírůstkem.

Druhý den, k nám přijel pracovník, který koberec vyčistil úžasně vonící pěnou, kterou roznesl strojem po celé ploše koberce a na závěr všechnu špínu z tkanin vysál vysavačem. Nemohla jsem uvěřit tomu, že celý náš obývací pokoj voněl novotou. Koberec zářil tak, že po předchozím znečištění nebylo ani památky. Po návratu přítele ze služební cesty jsem se díky firmě A SERVIS nemusela bát, že budu muset nového pejska dát pryč kvůli silně znečištěným kobercům, což by přítele určitě nepotěšilo.

Kdykoliv teď budu znova potřebovat odstranit nečistoty z jakéhokoliv koberce u nás v bytě, budu se vždy a ráda obracet na firmu A SERVIS, protože jsem byla s jejich službami a vstřícným přístupem velice spokojená.