Příjemné ubytování v historických kulisách

K procházce v Krkonoších neodmyslitelně patří nedotčená příroda stejně jako půvabná a jedinečná architektura. Krkonošské roubenky poznáte snadno podle typické výzdoby a tvarovaných krovů. Nemusíte je ale obdivovat jen zvnějšku. Vyzkoušejte netradiční ubytování v srdci Krkonoš, která vám umožní užít si víkend nebo rovnou celou dovolenou v některé ze čtyř unikátní roubenek z dílny Martina Roubala.

 

Historické bydlení tělem i duší

Zatímco některé roubenky a jiné dřevostavby doslova klamou tělem a zevnějškem slibují něco jiného, než co skutečně najdete uvnitř, Roubalovy roubenky k nim rozhodně nepatří. Při jejich stavbě i zařízení interiéru bylo vycházeno ze skutečných historických podkladů a ani vybavení často není zbrusu nové. Nádobí, prvky vybavení koupelny nebo některé dekorace mohly klidně stát už v chalupách našich babiček a ostatní zařízení je věrnými historickými replikami, vyrobenými podle obrazů nebo dobových fotografií.

 img_5374_large

Komfort se vším všudy

Chcete-li zažít romantiku, neznamená to, že se musíte vzdát všech výdobytků moderní doby. Pohodlná koupelna, Wi-Fi nebo voda z vodovodního řádu jsou samozřejmostí. Chalupa Roubalka pak nabízí i bar, televizi, grill a saunu spolu s vyhřívaným bazénem a dětským hřištěm. Její součástí je i plně vybavená kuchyně, která vám umožní přizpůsobit obědové nebo snídaňové menu zcela vašim představám.

Chalupa Roubalka leží nedaleko lyžařského centra Černý Důl, ale zároveň je dostatečně stranou od okolního světa, aby vás při klidné dovolené vůbec nic nerušilo. Rozjitřené smysly pohladí šumění nedalekého potůčku i výhled z oken do korun stromů jako o Krakonoše. Vyzkoušejte jedinečnou dovolenou uprostřed našich národních hor a už nikdy nebudete chtít jinam. K dispozici jsou tři čtyřlůžkové apartmány, takže s sebou můžete bez obav vzít i svou rodinu a přátele.