Bojíte se zubaře? Do brněnské ordinace se naopak budete těšit!

Nikdo neví, kde se vlastně vzal a proč je tak silný – ano, řeč je o strachu ze zubaře, kterým trpí více než polovina dospělých a dětí. U někoho je strach z návštěvy zubní ordinace až tak velký, že kvůli němu nechodí na pravidelné prohlídky a dokonce ani v tehdy, když ho zuby bolí. Pokud patříte do této skupiny lidí, uvědomte si, že právě takto nezodpovědným chováním můžete vážně poškodit své zdraví. Zubaře se rozhodně nemusíte obávat. Dokazuje to jedna brněnská zubní klinika Louda. V čem je její péče jiná a proč chodit právě sem?

 

Opravdová péče pro každého!

Zubní kliniku Louda provozuje IBC Cosmetic Dentistry s.r.o. a od běžných zubařských ordinací se liší v mnoha ohledech, které jistě oceníte i vy. Péče lékařů je zaměřena na potřeby pacienta. Každý pacient se dočká individuálního přístupu a maximálně efektivní zubařské péče. Díky modernímu vybavení celé kliniky se budete cítit jako v prestižním lékařském zařízení.

 

Špičková kvalita i bezbolestné provedení

Na klinice je možné podstoupit běžnou prohlídku, běžné i složitější zákroky. Každý pacient je nejdříve podroben vstupnímu vyšetření. Na jeho základě je potom stanoven plán léčby a pozor – čas ošetření je absolutně přizpůsoben vašim možnostem! Při vstupním vyšetřením každý podstoupí i RTG. Při rentgenu totiž mohou být odhaleny i skryté kazy. Pokud to situace vyžaduje, používají lékaři při zákrocích lokální anestetika, nemusíte mít tedy obavy, že by vás cokoliv bolelo.

 

Cesta ke krásným zubům

Na klinice dokáží každému pomoci v tom, aby jeho zuby vypadaly krásně. Provádí například výměnu nehezky vypadajících amalgámových výplní za bílé, podstoupit zde můžete bělení a pískování zubů a další. Ze složitějších zákroků zde lékaři provádějí například náhradu zubů implantáty (ceník zubních implantátů), umí dokonale připevnit keramické korunky i fasety, provádí i tak složité zákroky jako je endodontické ošetření či rozsáhlé rekonstrukce chrupu. Při všech zákrocích jsou používány moderní přístroje a materiály. Kromě toho můžete kliniku navštívit i za účelem dentálního poradenství či při problémech s parodontózou.

Zubní klinika v Brně stále přijímá, takže pokud jste z Bran a okolí, neváhejte!