Kombinované chladničky! Ideální volba do většiny domácností

V každé domácnosti jsou spotřebiče, které můžete mít a které musíte mít. Spotřebiče, které můžete mít, jsou spotřebiče, které vylepší provoz domácnosti a zefektivní její chod. Spotřebiče, které musíte mít, jsou takové, bez kterých se prostě neobejdete. A přesně do této kategorie spadají chladničky. Ideální volbou pro drtivou většinu domácností jsou kombinované chladničky, tedy chladničky, s mrazákem. V dnešním článku si detailněji představíme 2 typy.

 

První model – Electrolux EN3613MOW

Prvním představeným modelem bude chladnička Electrolux EN3613MOW. Jedná se o typ volně stojící chladničky, společně s odděleným mrazícím prostorem ve spodní části chladničky. Model využívá kompresorové chlazení a disponuje automatickým odmrazováním chladícího prostoru. Energetická třída typ Electrolux EN3613MOW je A++ s odhadovanými ročními náklady na provoz v hodnotě 871Kč. Užitný objem chladničky je226 l a mrazáku 111 litrů. Celý chladící prostor disponuje systémem FreeStore®, který má za úkol udržet svěžest potravin ve kterékoliv části lednice.

Druhý model – Samsung RB31FERNBWW

Kombinovaná chladnička Samsung RB31FERNBWW je druhým typem chladničky, kterou si představíme, opět s mrazícím prostorem dole. Tato chladnička je v energetické třídě A+++, takže energetická úspora je ještě větší, než v případě modelu předcházejícího. Užitný objem chladničky je 206 l a mrazák má objem 98 litrů. Systém NOFROST zajistí automatické odmrazování chladícího i mrazícího prostoru. Velký důraz byl při vývoji kladen zejména na vnitřní uspořádání chladícího prostoru. Jedn se o police se snadným posouváním, přihrádka, která se dá otevřít a nebo vytahovatelný košík Grab´n Go basket. Systém CoolSelect Zone zase zajistí ideální podmínky pro maso a zeleninu.

 

Další modely u specializovaných prodejců elektro

Samozřejmě, že kombinované chladničky jsou samozřejmě nabízeny i v mnoha dalších variantách provedení a od mnoha dalších značek. Abyste mohli lépe vybírat, která se vám bude hodit nejvíce, je zapotřebí navštívit specializovaného prodejce elektro. Mezi takové se řadí například elektro MICHAEL PLAZA, dlouholetý specialista v oboru prodeje elektrospotřebičů.

Kompletní nabídku za skvělé ceny můžete najít přímo na www.michaelplaza.cz.