Koule_Super_Solar

Bowling od A do Z

Bowling je stále více oblíbeným sportem a investice do něho se rozhodně vyplatí. POkud uvažujete o tom, že chcete začít s podnikáním v této oblasti nebo potřebujete své bowlingové dráhy opravit nebo zmodernizovat, pomůžou vám specialisté ze společnosti BOWLCZECH LIMITED

 

 

 

Výstavba špičkových bowlingových drah

Společnost BOWLCZECH LIMITED se specializuje na výstavbu špičkových bowlingových drah. Dodávají kompletní sestavy drah s provázkovými stavěči švýcarské technologie SCHMID. Tento výrobce má více než třicetiletou tradicí v oboru bowlingu!

 

Koule_Super_Solar

 

Různá provedení

Společnost BOWLCZECH LIMITED dodává dráhy pro bowling v několika provedeních, záleží pouze na požadavcích zadavatele. K bowlingovým drahám je možné si vybrat dva základní typy scoring systémů (zobrazování výsledků), můžete si vybrat buď systémy řízení centra řídícím počítačem nebo timerem ( pro méně náročné zákazníky). Ovládání je vždy v českém jazyce. Stejně tak je možné si vybrat způsob vracení koule. Je možno zvolit buď pod povrchem drah (typický pro bowling) nebo nad povrchem drah. Pro větším komfort pro hru bowlingu je možné instalovat i tzv. „Bumpery“ – zábrany do žlabů, které ocení zejména děti (každým hodem shodí nějaké kuželky).

 

stavec-kuzelek-schmid

 

Atraktivní vzhled

Bowlingové dráhy dodává BOWLCZECH LIMITED v atraktivním provedení GLOW-IN-THE-DARK (UV efekt) – při nasvícení UV světly dráhy září. Možné je objednat si i různé doplňky jako jsou UV kuželky, UV koule, boty a prostředky na údržbu. Bowling s nimi je skutečným zážitkem!

 

Bowling na prvním místě. Více informací na www.bowlczech.cz.