385_2

Zapojte se a otestujte si luxusní kosmetiku zcela zdarma!

Milé dámy, pokud rády zkoušíte nové věci a máte rádi luxusní kosmetiku, potom zpozorněte. Společnost Brazil keratin pro vás totiž připravila jedinečnou akci, při které si můžete otestovat její kosmetiku pěkně v pohodlí domova a to zcela zdarma. Stačí jen když…

 

 

 

 

Zapojte se!

Společnost Brazil keratin přináší na český trh luxusní kosmetické výrobky, které dají jedinečnou krásu vašim vlasům. Protože se snaží společnost své výrobky i služby stále zdokonalovat, žádá i vás o pomoc. Zapojte se a staňte se jejich testerkou!

Stačí se přihlásit

Pro to, abyste zdarma získala přípravky od Brazil keratin stačí udělat jen velmi málo. Stačí se vlastně přihlásit a můžete začít. Od Brazil keratin dostanete testovací přípravky. Vy je vyzkoušíte a vaší jedinou prací bude, sdělit společnosti zpět vaše dojmy a výsledky právě z užívání konkrétních přípravků. Nebojte se, nebude to nic složitého. Odpovíte pouze na několik jednoduchých otázek, které se budou týkat toho, jak na vás výrobek působí.

Společnost Brazil keratin poskytne výrobky k vyzkoušení v podobě sady:

1. Sada KLASIK

Přípravky z této sady nejen dokonale vlasy vyčistí, ale dodají vlasům i ,,životně“ potřebný keratinový hydrolyzát, který se podílí na hloubkové regeneraci poškozených vlasů.

Sada obsahujíce: Shampoo, Conditioner, Intensive Hair Oil

 

385_2

 

2. Sada BIO VOLUME

Přípravky sady BIO VOLUME obsahují betainy spolu s rostlinným lecitinem a díky tomu zanechají pokožku umytou, vláčnou a přirozenou, vlasům také dodají příjemný přirozený avivážní efekt.

Sada obsahuje: Shampoo, Conditioner, Serum

 

bio

 

3. Sada GOLD

Díky přípravkům GOLD si budete moci vyzkoušet blahodárný účinek zlata a keratinu. Přípravky GOLD představují nadstandartní péči v oblasti vlasové kosmetiky.

Sada obsahuje: Shampoo, Conditioner

 

gold

 

Zapojte se i vy! Můžete jen získat! Zašlete v termínu od 1. do 13. května vaší současnou fotografii a krátký text, kde uveďte proč se chcete testování zúčastnit na: renata.kubicova@brazilkeratin.cz. Těšíme se naší budoucí spolupráci…

 

www.brazilkeratin.cz