Brazilský kreatin dodá krásu vašim vlasům

Péče o vlasy není jednoduchá. Jen málokdo má štěstí na zdravé a krásné vlasy. Pokud máte i vy problémy s vlasy a hledáte způsob, jak je uzdravit, právě jste našli řešení. Řešení se jmenuje se Brazilský keratin.

Brazilský keratin byl vyvinut v Brazílii a je k dostání po USA a dalších trzích v Severní a Latinské Americe, ve Francii nyní i v České republice.

 

 

Co je Brazilský keratin?

Účinky Brazilského keratinu vychází z jedinečného složení. Hlavní složku přípravku tvoří protein keratin, který je přirozenou složkou kůže, vlasů a nehtů. Brazilský keratin je vlastně léčba, během které je vlasům dodáván potřebný  protein. Během keratinové kúry potom vlasy získají zdraví a lesk. Brazilský keratin také uhladí vlnité a porézní vlasy a to až na několik měsíců.

 

Několikanásobná účinná ochrana

Brazilský keratin má kromě tvarování vlasů i další výjimečné vlastnosti. Díky svému složení vlasy extrémně regeneruje a chrání před škodlivými vlivy jako jsou: UV záření, mořská i chlorovaná voda a také proti větru a dešti.

 

 

Výsledek vidíte okamžitě

Doba aplikace Brazilského keratinu se pohybuje v rozmezí 1,5 až 4 hodiny v závislosti na délce a hustotě vlasů. Brazilský keratin se potom během 2 – 4 měsíců z vlasů postupně vymývá, ale výsledky je vidět okamžitě. Pro koho je Brazilský keratin určen? Přípravek je možné aplikovat u všech typů vlasů, včetně chemicky ošetřených, ať již barvením nebo melírováním.

 

Kontaktujte specialisty

Pokud vás Brazilský keratin zaujal, neváhejte a kontaktujte specialisty, kteří vám s obnovou krásy vašich vlasů pomohou. Výsledky se dostaví dřív, než byste čekali.

 

Více informací o Brazilské keratinu a kontaktní informace naleznete na www.brazilkeratin.cz