Brazilský kreatin – přirozeně krásné a zdravé vlasy

Každá žena si přeje být krásná. Nejedná se jenom o dokonale upravený obličej, ale svoji péči si zaslouží i Vaše vlasy, které jsou dominantní součástí každé ženy.

Nezáleží na barvě či střihu vlasů, důležité je, jak vlasy vypadají, zda jsou upravené a zdravé. Je to sen každé ženy, mít krásné a hlavně zdravé vlasy. Samozřejmě právě vlasy potřebují také speciální péči.

Je mnoho možností, jak hezkých vlasů docílit a jak o své ně kvalitně pečovat a jednou z nich je použití Brazilského keratinu pro přírodní uhlazení a ozdravení vlasů. Jedná se o přírodní produkt, který vlasy ošetřuje na bázi přírodního keratinu, kolagenu, kokosu a čokolády. Vlasy ženy, která používá Brazilský keratin, jsou krásné na pohled a zdravé na dotek. Brazilský keratin vlasy nejen uzdraví, ale dokonce uhladí vlasy vlnité a to až na několik měsíců. Jsou-li vlasy velmi silně kudrnaté, je potřeba keratinovou kúru několikrát opakovat. Po jeho použití vlasy nejen nádherně vypadají, ale získají i ochranu před sluncem, mořskou solí, chlorovanou vodou a větrem, jejichž škodlivé účinky na vlasy jsou už známy déle. Nezáleží, jaký typ vlasů máte, ani jestli byly barveny či jinak chemicky ošetřeny, Brazilský keratin působí dobře na všechny typy vlasů. Keratin je však určen pouze pro profesionální použití, doba aplikace trvá asi 1,5 až 4 hodiny a výsledky jsou okamžitě viditelné. Všechny proškolené salóny, které aplikují Brazilský keratin Hair Go Straight naleznete na webových stránkách www.brazilkeratin.cz. Keratin se postupně vymývá, proto je dobré jeho délku působení podpořit speciálními šampony a kondicionéry. V současné době si můžete vybrat ze dvou vůní – kokos, čokoláda.

Chcete-li mít vlasy krásné nejen na pohled, ale taky na dotek, aby byly krásně rovné a vyživené, Brazilský keratin vaše požadavky rozhodně vyplní. O keratinu toho je již hodně napsáno a vy se můžete samy přesvědčit, že se nejedná o pouhá slova. Budete jistě mile překvapena, jak moc mohou vlasy po použití Brazilského keratinu zkrásnět. Objednat si ho můžete na stránkách www.brazilkeratin.cz nebo přímo zakoupit ve Studiu André Průhonice či Radotín (více informací a adresy naleznete na www.andre-studio.cz).