CAPISSAN FORTE je skvělý pomocník v boji proti vším!

Veš dětská je nepříjemný hmyz, který žije v lidských vlasech. Vší nejčastěji napadají vlasy dětí, ale usídlit se můžou i u dospělých. V minulosti, pokud se vši vyskytly, bylo nejčastějším řešením ostříhání. Nyní už tento razantní zásah nehrozí. Proti vším totiž spolehlivě funguje šampon CAPISSAN FORTE. Proč vsadit právě na tento přípravek?

 

 

 

Síla přírody je zárukou efektivity a jemnosti

Vlasový šampon CAPISSAN FORTE je čistě přírodním přípravkem, který na český trh přináší renomovaná společnost IREL, spol. s r.o. Tento šampon má speciální složení, které je uzpůsobeno právě na efektivní boj proti nepříjemným vším.

 

Účinné složení jako záruka vyhraného boje

CAPISSAN FORTE obsahuje přírodní extrakty hned z několika různých druhů bylin. Obsahuje výtažky ze šalvěje, puškvorce a ořešáku královského. K jeho účinku přispívají i silice máty, hřebíčku, rozmarýnu, muškátového ořechu a tea tree oil. Především díky této kombinaci dokáže šampon CAPISSAN FORTE vši i hnidy odstranit z vlasů velmi rychle. Navíc pozor rostlinné výtažky v kombinaci se silicemi působí také proti tvorbě lupů a pomáhají vlasy udržet krásné. Šampon je možné při výskytu vší používat denně, dokud vši nezmizí úplně. Denní užití přípravku navodí vysokou koncentraci všech účinných složek, které zůstanou ve vlasech i vlasové pokožce rozpuštěny do doby další aplikace přípravku. Právě díky tomu je CAPISSAN FORTE tolik účinný!

 

Šampon CAPISSAN FORTE se rozhodně vyplatí mít doma i z preventivních důvodů. Nikdy totiž nevíte, kdy vás vši překvapí. Potom je nutné rychle jednat.

 

CAPISSAN FORTE i další účinné přípravky přírodní kosmetiky najdete na www.irel.eu