Ušetřete za zemní plyn od Pražské plynárenské

Můžete získat slevu ve výši 6,5 % po dobu dvou let

 

 

 

Slevu může čerpat každý zákazník společnosti z řad domácností nebo maloodběratelů. Stačí nemít vůči společnosti žádné nesplněné závazky a uzavřít dodatek ke stávající smlouvě týkající se dodávky zemního plynu. Tím se zaváže, že bude po dobu dvou let odebírat zemní plyn od Pražské plynárenské. Sleva 6,5% je poskytována z komoditní složky ceny zemního plynu, nezahrnuje distribuční složku ceny, protože ta je regulována státem.

 

Až 2 tisíce korun ročně může ušetřit rodina, která využívá zemní plyn k vytápění rodinného domu. „Snažíme se dlouhodobě reagovat na preference a požadavky našich zákazníků a v této souvislosti také nyní přicházíme s tímto novým cenovým produktem. Do budoucna však připravujeme i další zajímavé produkty a služby, které našim zákazníkům představíme zanedlouho,“ uvedl tiskový mluvčí Pražské plynárenské Miroslav Vránek.

 

Zajímavé slevy pro různé skupiny svých zákazníků jsou u Pražské plynárenské k dispozici dlouhodobě. Již třetím rokem nabízí svým zákazníkům starším 65 let a držitelům průkazu ZTP-P slevu 65,-Kč na MWh a v září tohoto roku slevu z ceny zemního plynu ve stejné výši nabídla i rodinám s malými dětmi.