Carcassonne: Desetileté výročí společenské hry

Není mnoho společenských her, které okupují vrchol trhu po několik let. Když, jedná se většinou o světlé výjimky. Ještě méně je však her, které kdy oslaví 10 let na trhu. A navíc poté vydají speciální edici, jako se to podařilo dnes již legendě zvané Carcassonne od www.Hras.cz.

 

 

 

 

Je jich tolik…

Na trhu nalézáme kvanta společenských her, vznikají v podstatě na každodenní bázi. Avšak jen nepatrný zlomek je schopen přežít mezi konkurenčními výrobky delší dobu a prodat tisíce her. Toto však není případ hry Carcassonne, která pochází od Klause Jurgena Wredeho.

 

Stálice Carcassonne

Pestrý příběh jihofrancouzského města Carcassonne si získal srdce mnoha a mnoha hráčů po celém světě, kteří ji s oblibou hrají stále dokola se stále více a více přáteli. Vy rozhodujete o podobě krajiny, v němž se budete pohybovat, Vy umisťujete veškeré postavy na hrací plochu, a následně získáváte body. Této obrovské variabilitě lze jistě přičítat část obrovského úspěchu Carcassonne.

 

 

Síla nápadu

Hra byla přeložena do více než 20 jazyků a zahrajete si ji kompletně v češtině! Po celém světě se prodalo více než, a teď se podržte, 6 milionů kusů! Zakuste na vlastní kůži požitek ze hry Carcassonne, která si Vás jistě získá. Pro více informací navštivte www.Hras.cz.