GOPAS DevCon 2011

Počítačová škola Gopas a společnost Microsoft pořádají odbornou vývojářskou konferenci GOPAS DevCon 2011. Tato konference představí v sérii pěti přednášek žhavé novinky, které Microsoft oficiálně představí až v příštím roce.

 

 

 

 

GOPAS DevCon 2011 proběhne 1. prosince 2011 v prostorách Multiplexu CineStar v Praze na Černém Mostě. „Po opakovaném úspěchu jarní konference TechEd-DevCon jsme se rozhodli pro uspořádání její obdoby, která je zaměřena na novinky pro vývojáře. Očekáváme úspěch tohoto projektu, protože zde většina novinek bude představena vůbec poprvé a ti, kdo sledují aktuální trendy, si GOPAS DevCon jistě nenechají ujít. S těmito inforamcemi budou totiž moci dělat správná rozhodnutí ve svých aktuálních projektech,“ láká na konferenci Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy Gopas.

Hlavními tématy zde budou novinky v .NET Framework, Visual Studio a SQL Server z pohledu vývojáře na platformě Microsoft. Těšit se tedy můžete na ASP.NET 4.5, Mango, Denali nebo VS vNext. Přestože se jedná o novinky oficiálně Microsoftem uváděné až v příštím roce, na konferenci GOPAS DevCon 2011 se s nimi budete moci seznámit již na začátku prosince.

 

Kromě série unikátních přednášek bude návštěvníkům k dispozici kvalitní catering po celou dobu akce, dostatek parkovacích míst a spolehnout se mohou i na dobré dopravní spojení MHD (metro B, Černý Most). Více informací včetně programu konference najdete na www.devcon.teched.cz.

 

O společnosti GOPAS, a. s.

Počítačová škola GOPAS je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu. Ročně absolvuje odborné kurzy téměř 30 tisíc studentů, z nichž většinu tvoří specialisté IT. I přesto, že působí na poměrně malém trhu, patří GOPAS k jedněm z největších poskytovatelů IT školení v Evropě.