Češi se stále více zadlužují – žádají úvěry na cokoliv

Co táhne úvěrový trh nejvíce? Jsou to především hypoteční úvěry. Zatímco počet úvěrů na bydlení se zvyšuje, průměrná částka takového úvěru se snižuje. Jedním z důvodů může být i to že se lidé chovají zodpovědněji. Že předem pečlivě zvažují, do jak vysokého zadlužení chtějí jít. Jednou z možností, jak dosáhnout na hypoteční úvěr, je zvolit nebankovní hypotéku. Možná i vy spadáte do věkové kategorie 35 až 44 let. Právě lidé od 35 do 44 let po úvěrech na bydlení sahají nejčastěji. Seznamte se s podmínkami nebankovní hypotéky u Vitacreditu a zvažte, zda právě nebankovní úvěr, nebankovní půjčka, nebankovní hypotéka u této společnosti by nebyla pro vás tím nejlepším řešením.

 

Nebankovní půjčka na nový spotřebič

I když si Češi půjčují statisíce korun na pořízení nového bytu či domu, případně k jejich rekonstrukci, často si půjčují také na nové spotřebiče a jídlo. V tomto případě se jedná spíše o menší nebankovní půjčky. Je však třeba zdůraznit, že půjčka je vždy půjčka a musí se splatit. V případě, že jste si nebankovních úvěrů a nebankovních půjček nabrali více, požádejte u Vitacreditu o spojení půjček, spojení úvěrů, sloučení úvěrů. Důsledkem toho bude snížení splátky úvěru, snížení splátky půjčky.

 

I malý dluh je dluh a musí se splácet!

U Vitacreditu je možno si kromě spotřebitelských úvěrů zřídit také úvěr pro podnikatele a úvěr na konsolidaci. Zde se zadlužení většinou pohybuje ve vyšších částkách. Ať už se jedná o úvěr na cokoliv, o rychlý úvěr nebo finanční prostředky na zesplatnění úvěru, nemusí vždy platit, že malý dluh je lepší než dluh velký. Záleží totiž na tom, u jaké společnosti si takový dluh uděláte. Na první pohled nejlákavější podmínky nemusí být vždy ty nejvýhodnější. Pokud se však rozhodnete pro jakoukoliv nebankovní půjčku nebo nebankovní úvěr u Vitacreditu, nemusíte se obávat žádných nástrah, klíček ani pastí.