Eliminujte vznik ploché nohy dámskými a pánskými zdravotními pantoflemi

Diagnostikovali vám plochou nohu? Z funkčního hlediska to nikterak důležité není. Důležité je, aby dobře držela klenba vaší nohy, aby se během chůze nepropadala, aby se časem úplně nezbortila. Lidé, kteří musí ve svém zaměstnání celý den pobíhat nebo stát na nohou, jako třeba zdravotní sestry, kuchaři a kuchařky, patří z hlediska propadlé a zborcené klenby k nejohroženějším druhům. Pokud oblékáte kuchařské rondony a další pracovní oděvy do kuchyně, pokud oblékáte pracovní oděvy Dickies, potom bezesporu k oněm nejohroženějším druhům z hlediska plochých nohou patříte.

 

Jste celý den na nohou? Zkuste obuv Scholl zdravotní

Pro všechny z vás, které nohy zatím nebolí, i pro ty, kteří s bolestmi nohou mají problém, je zde obuv pro zdravotníky, obuv Scholl zdravotní, zdravotní obuv Santé a pánské zdravotní pantofle. Jmenovaná obuv udělá dobrou službu nejen lékařům, zdravotním sestrám, kuchařům a kuchařkám, ale všem, kteří musí trávit většinu pracovního dne stáním anebo ustavičným pobíháním. Pamatujte na to, že kromě správné obuvi je třeba udržovat si i správnou hmotnost a při prvních příznacích vzniku ploché nohy raději navštívit ortopeda, fyzioterapeuta nebo pediatra.

 

Myslete na své nohy, máte jedny na celý život

Pokud se člověku daří držet si správnou hmotnost, nosí obuv Scholl zdravotní, zdravotní obuv Santé, obuv pro zdravotníky a pánské zdravotní pantofle dělá dobrou službu i svým nohám.

  • A tak na jedné straně víme, že bychom se měli stravovat střídmě a racionálně, abychom nohám odlehčili;
  • na druhé straně milujeme kuchaře oblečené do slavnostních kuchařských rondonů, kteří se snaží naše žaludky přecpat všelijakými lahůdkami.

Nejednou se pak stane, že se ocitneme v nemocnici nejen za účelem obdivování krásných sestřiček oblečených do pracovních oděvů Dickies, ale také proto, aby nám bylo pomoženo od bolestí žlučníku, žaludku a podobně. No, nemáme to jednoduché.