Česká vinylová podlaha – to je Fatra Thermofix

Je mnoho lidí kolem nás, kteří dávají přednost českým, tudíž domácím produktům. Proto je velmi důležité informovat o tom, že i v rámci různých podlahových krytin, má Česká republika zastánce. Tím je firma Fatra, a.s., která se specializuje na podlahy Thermofix, jež jsou velice specifické heterogenní vinylové podlahy a jsou vyráběny v dílcích. Díky své struktuře jsou vhodné jak do komerčních prostor, to znamená do různých prodejních místností, do kanceláří, ale třeba také na úřady nebo restaurace. 

Pokud byste zvažovali tuto podlahovou krytinu využít doma, tak s tím samozřejmě také problém není, navíc je to ideální podlaha, pokud máte místnosti s podlahovým vytápěním.

Důležitou zmínkou je také to, že jsou vinylové podlahy Thermofix odolné vůči vlhkému prostředí, které se obzvláště ve starších domech objevuje.Pokud se budete chtít vrhnout na rekonstrukci, máte jasno, jakou podlahu zvolit.

A samozřejmě, plusový bod získává podlaha Thermofix za to, že je vysoce odolná proti opotřebení, mají nízkou úroveň hluku a všechny dezény lze vzájemně kombinovat.

 

Thermofix Wood

Vinylové podlahy Fatra Thermofix jsou rozděleny do tří variant.

  1. a) Thermofix Wood
  2. b) Thermofix Stone, Textile
  3. c) Thermofix Art

Mezi těmito druhy není rozdíl v jejich vlastnostech. Ty zůstávají stejné, jak je tomu uvedeno výše v článku:

– odolné vůči vlhkému prostředí

– vysoce odolné proti opotřebení

– nízká úroveň hluku

Thermofix Stone, Textile

Rozdíl v těchto variantách je pouze ten, jaký efekt bude mít vaše výsledná podlaha.

Ve variantě Thermofix Wood máte možnost si zvolit ze 42 druhů dekoru dřeva, od rustikální bílé borovice, přes farmářské dřevo, až třeba po dub nugátový. Všechny dekory jsou úchvatné a v celém kontextu vytvoří nádherný a na pohled útulný domov nebo pracovní prostředí.

Ve variantě Thermofix Stone, Textile už se nebudeme zabývat dekorem dřeva, ale tady nastupuje dekor kamene. Na výběr máte z dvanácti různých druhů.

A poslední varianta, Thermofix Art nabízí osm nových dřevěných dekorů s hrubým dezénem. Pro dosažení pocitu dlouhých prken je rozměr dílců prodloužen, navíc má zkosené hrany, aby byl dosažen stoprocentní efekt.

Velký výběr této vinylové podlahy najdete v našich v našich showroomech v Praze, Brně, Plzni,  Ostravě a Velké Bíteši. Rádi vám tam s výběrem a realizací vaší nové podlahy odborně poradí naši pracovníci.

 

Více informací a inspiraci najdete také  na: https://www.svetpodlah.cz/