Český porcelán se vrací! Nové kousky mají úžasný šmrnc!

Výroba porcelánového nádobí a doplňků má v naší zemi mnohaletou tradici. Od českých mistrů vycházely i kousky, které se staly ozdobou jídelen či jiných místností českých i evropských panovníků, šlechticů a postupem času také všech, kteří chtěli mít doma nějaký skvost. Ve shonu moderní doby se na krásný porcelán tak trochu zapomnělo. I to ale už neplatí. Český porcelán se totiž vrací ve velkém stylu.

 

Jako záruka estetiky a nejvyšší kvality

Porcelán je z pro výrobu nádobí i interiérových doplňků tím opravdu nejlepším materiálem. Je totiž vysoce odolný a trvanlivý. A právě touha po kvalitě je to, co může český porcelán naplnit. Z porcelánu se vyrábí se nejen nádobí, ale i lampy, koupelnové doplňky, laboratorní výrobky a mnoho dalších – všechny výrobky spojuje opravdová kvalita a super odolnost.

 

Zajímavý design do každé domácnosti

Vzhledem k příznivým cenám si porcelán může dovolit téměř každý. Díky rozmanitosti designů se porcelánové nádobí i doplňky hodí do moderních domácností a svůj úkol dobře sehrají i na chatě či chalupě, zde navodí atmosféru dávných časů.

 

Klasické i super moderními vzory

Moderní luxusní porcelán to jsou hlavně zdobené jídelní sestavy. Pořídit si můžete například jídelní sadu s motivem jemných modrých kvítků, porcelánové nádobí v černé barvě se zlatým zdobením, čajovou soupravu v trendy fialové barvě a mnoho dalších skvostů. Milovníky historie jistě potěší, že si mohou pořídit i porcelánové nádobí s klasickými motivy jako je ovoce, lesní zvěř nebo husy. K mání je i nádobí netradičních tvarů.

 

Kde?

Navštivte obchod www.czechluxury.com. Zde nabízený porcelán je zpracovávaný i malovaný ručně, aby dosáhl ojedinělé krásy!