Cesta k vysněnému tělu

To, jak vypadáte, určuje nejen styl života, jídelníček a pohyb, ale také genetika. A ta také ve většině případů stojí za tím, kde se tuk ukládá, které partie zhubnete jako první a jak nabíráte svalovou hmotu. Proto se také může stát, že i když se správně stravujete, vedete aktivní životní styl a dodržujete životosprávu, určité partie se vám nedaří shodit. Pomoci vám může liposukce.

 

Problémové partie už nebudou problémem

Liposukce určitě není náhražkou zdravého životního stylu a rozhodně neslouží k léčbě obezity, avšak může být ideálním doplňkem hubnutí v případě, že chcete postavu vymodelovat. Každý člověk má určitý typ postavy, který určuje, kde se tuk ukládá nejvíce a kde je nejvíce obtížné ho zhubnout.Někoho tak, i přes znatelný pokrok v hubnutí, může stále trápit větší bříško, objemné boky, větší zadeček nebo třeba i podbradek, kterého je, v některých případech, téměř nemožné se zbavit. Váš problém spočívající v lokálním uložení tuku v tomto případě hravě vyřeší liposukce.

 

Štíhlá postava = žádná prsa?

Dalším problémem, který nejednu ženu může potrápit, je skutečnost, že určité partie, které by si rády zachovaly, naopak zmizely jako první. A i když máte radost ze zhubnutých kilogramů, může ji zkazit skutečnost, že jste přišla o prsa, a to se také může podepsat na sebevědomí. Není však důvod truchlit, plastická chirurgie vám může pomoci i s tímto problémem, a vy tak díky plastice prsou můžete získat své přednosti zpět a to ve velikosti a tvaru, jaký si sami zvolíte a bude vám nejvíce vyhovovat. Zvětšení prsou je poslední dobou velkým trendem, kterému podléhá čím dál větší procento žen.

 

Přebytky kůže už vás nerozhodí

Jestliže jste zhubli mnoho kilogramů, jistě na sebe můžete být právem pyšní. Pokud se však celý ten proces odehrál velmi rychle nebo jste vážili opravdu moc, mohou vás potrápit nevzhledné přebytky kůže, který kazí celkový dojem z výsledné postavy. Děje se tak proto, že kůže ač je elastická a dokáže se jak roztáhnout, tak stáhnout, při náhlém shození kilogramů se nedokáže tak rychle adaptovat. V malé míře povislá kůže se někdy dokáže přizpůsobit novému tělu časem sama, jindy je jí ale potřeba pomoci a její nadbytek odstranit pomocí plastiky břicha.