Chalupa Ledárna má zimu jenom v názvu

Plánování letních dovolených je už v plném proudu a ta nejlepší místa ubývají rychleji než písek v přesýpacích hodinách. Nepříznivá zahraniční situace přímo nahrává krásným dovolenkovým zážitkům v Tuzemsku, tak proč vysilující parní letní dny nestrávit v tichu a pohodlí uprostřed ničím nerušené horské přírody v chalupě Ledárna? Už její jméno vás osvěží a co teprve, až se podíváte dovnitř…

Ledárna patří do rodiny roubenek Roubal, které se už v Krkonoších získaly značné renomé. Čtyři úchvatné stavby stojí v předem pečlivě vybraných lokalitách, odkud je všude blízko a zároveň váš odpočinek neruší ruch a shon dopravních komunikací nebo turistických center. Do svého okolí šíří klid a harmonii, které ze všeho nejvíc připomínají idylický život za časů našich babiček.

 

Chalupa Ledárna – perla Černého Dolu

Městečko Černý Důl je proslulá křižovatka určená pro všechny, kdo si chtějí náležitě užít pěší i cyklistické výlety po okolí a jako bonbónek si dopřát úchvatné pohledy na horská panoramata i nevšední historické památky.

Chalupa Ledárna – největší z Roubalovy rodiny – stojí v jeho středu. Ovšem tak šikovně, že ji ruch a hluk z okolí míjí zcela bez povšimnutí. Jde o částečně roubenou stavbu s podloubím, elegantní střechou z modřínového šindele a autentickým náspím. Není to ale jen báječné pozadí pro rodinné fotografie, které sem všechny láká.

Stavba samotná je totiž zařízena autentickými kopiemi dobového nábytku ve stylu našich babiček. Nechybí velká kachlová kamna se spaním za pecí, pohodlná koupelna a množství tradičních a oblíbených historických prvků.

K dispozici jsou  2 pětilůžkové a 2 dvoulůžkové apartmány s přístupem k WI-FI a dalším moderním technologiím, které vám umožní sdílet své zážitky se svou rodinou a přáteli. Připomeňte si nezapomenutelnou atmosféru prázdnin strávených u babičky a zarezervujte si termín pro svou letní dovolenou ještě teď. Prohlédněte si i další chalupy Roubal a vyberte si tu, jež vás osloví na první pohled. Pro svou letní dovolenou v Krkonoších byste totiž příjemnější a autentičtější zázemí hledali jen těžko.