Chcete být v obraze? Vsaďte na online konference!

Konference jsou ideální příležitostí, jak se dozvědět co nejvíce zajímavých a přínosných informací z daného oboru. Většinou na nich vystupují renomovaní odborníci, kteří své know-how předávají posluchačům. Problém ale je, že o ty nejlepší konference je enormní zájem, takže je někdy téměř nemožné se na ně dostat. Vše má ale své řešení. Pokud chcete využít konference ve svůj prospěch, můžete velmi lehce a pozor – nemusíte vůbec nikam chodit!

Jedno místo – více jak 1600 videí

Také by se vám líbilo, kdybyste měli možnost účastnit se těch nejprestižnějších konferencí zcela zdarma a kdykoliv jen budete chtít? Dobrá zpráva pro vás – je to možné a dostupné pro každého odkudkoliv a hlavně – ZDARMA! I vy můžete využít možnost sledovat konference online.

Možné to je díky MotivP

MotivP je přední českou vzdělávací a poradenskou společností, která působí také na slovenském trhu. Specializuje se na firemní vzdělávání, provozuje Assessment a development centrum, HR poradenství, individuální koučink, psychodiagnostiku a nabízí také službu organizace konferencí. Každou konferenci nahrává na video a zveřejňuje ji na svých stránkách. Díky tomu se i vy můžete snadno dostat k důležitým informacím, které potom jistě využijete ve prospěch váš či vaší firmy. Na stránkách společnosti je nyní možné zcela zdarma sledovat více než 1 600 videí v českém jazyce a některé i v angličtině. Snadno najdete konferenci podle jejího názvu nebo i podle jména řečníka. Potom si už stačí jen najít čas a podívat se.

TIP – mezi nově přidané patří velmi přínosná konference Konkurenční výhoda, na které vystoupila řada odborníků ze světa byznysu. Vystoupili například: generální ředitel společnosti Jablotron Dalibor Dědek, jeden z nejúspěšnějších podnikatelů v ČR Andrej Babiš, Jitka Schmiedová z Vodafone Czech Republic a další. Záznam rozhodně stojí za vidění!